Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Rakendusega Juhitav Peeniserõngas Satisfyer Signet Ring

41,95 €
Laost otsas
SKU
G7963
Äpist Juhitav

Toote kirjeldus

Signet Ringi sooneline disain, mobiilirakenduse kaudu juhtimine ning pehme silikoon teevad lelu väga atraktiivseks. Vereringe aeglustamise abil ei lükka see mitte ainult edasi seemnepurset, vaid hellitab mõlemat partnerit ka intensiivse vibratsiooniga.

 • Ühildub tasuta rakendusega - saadaval iOS-ile ja Androidile.
 • Valmistatud ülipehmest, nahasõbralikust ja meditsiinilisest silikoonist, mis on katsudes sile ning äärmiselt hügieeniline.
 • Tänu veekindlale viimistlusele saab seda mänguasja ohutult kasutada vees ja seda on lihtne puhastada.

Satisfyer Signet Ring aeglustab vereringet ja stimuleerib kliitorit. See on valmistatud venivast silikoonist ja püsib mugavalt peenise tüvel. Rõngas aeglustab vereringet, lükkab edasi ejakulatsiooni ja tugevdab erektsiooni. Samas saab sinu kallim nautida selle võimsaid vibratsioone. Sooniline struktuur stimuleerib kliitorit veel rohkem. Signet Ringi vibratsiooni saab reguleerida intuitiivse One Touch nupu või rakenduse Satisfyer Connect abil. Tänu rakendusele on võimalused lõputud. Rõngast saab juhtida nutitelefoniga ja luua režiime kas ise või lasta teha seda partneril, kes asub kaugel.

 • 15-aastane garantii
 • Partneritele kasutamiseks
 • Nauding nii üksi kui paaridele
 • Ülitugevad madalad vibratsioonid
 • Nahasõbralik silikoon
 • 10 vibratsiooniprogrammi
 • Kasutada saab ka ilma rakenduseta
 • Redigeeritavad eelseadistatud programmid
 • Lõputu mitmekesisus tänu Äpile
 • Vaikne režiim
 • Liitiumioonaku
 • Kaasas on magnetiga USB-laadimiskaabel

Signet Ring sobib meela verepaisuefekti tekitamiseks ja pikendab armumängu koos kallimaga. Kuna peeniserõngas on valmistatud silikoonist, liibub see ühtlaselt ja elastselt ümber peenise. Nii tekkiv verepaisuefekt hoiab tagasi ejakulatsiooni ning kindlustab võimsama erektsiooni – peale selle saab sinu kallim nautida selle mõnutegija intensiivset vibratsiooni. Täiendava kliitoristimulatsiooni eest kannab hoolt laineline struktuur. Signet Ringi vibratsiooni saab juhtida intuitiivselt ühe puute nupu või Satisfyer Connecti äpiga. Äpp pakub lõputult võimalusi armumänguks – näiteks võid juhtida Signet Ringi nutitelefoni abil või luua oma vibratsiooniprogramme.

Signet Ring on veekindel ja rikastab oma tugeva vibratsiooniga seksimänge duši all või vannis. Lisaks saab seda kergesti puhastada sooja vee ja seebiga. Peeniserõnga integreeritud akusid saab täis laadida kaasasoleva USB laadimiskaabliga.

Füüsilised omadused

Materjal Silikoon
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? On veekindel

Tehniline info

Toite tüüp USB-laetav aku
Funktsioonid Kiirused ja mustrid
Juhtimine Nupust

Mõõtmed

Rõnga Suurus Veniv

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!
 1. Chastity Cage
  Chastity Cage
  24,95 €