Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

ANAALTAPID: Kõik, mida pead teadma.

Pilt1

Anaaltapid on aegumatud sekslelud, mis on olnud kasutusel juba sajandeid, et pakkuda naudingut ja anaalset stimulatsiooni. Vaatamata nende populaarsusele on mõned nende proovimise kohalt kõhkleval seisukohal - seda kas piinlikkusest või hirmust. Siin avastad kõike, mida sa peaksid teadma anaaltappide kohta, et vabaneda hirmust ja mõelda enda jaoks teadlikult, kas anaaltapp on sekslelu, mida sooviksid proovida.

Peatükk 1:Anaaltapp: Miks sa seda vajad?

Mida head pakub anaaltapp?

Kellele on anaaltapid mõeldud?

Kuidas aitab anaaltapp veelgi enam nautida partnervahekorda?

Millised kasud kaasnevad anaaltapi kasutamisega?

Pilt1

Üks peamisi põhjuseid anaaltapi kasutamiseks on lisastimulatsioon, mida see pakub. Tagumik on väga tundlik erogeenne piirkond nii naiste kui meeste kehas ja selles peituvate närvilõpmete hell stimuleerimine võib anda uskumatult intensiivseid naudinguid.

Mida mehed anaaltapiga kogevad?

Meestel peitub tagumikus eesnääre, mille õige ja intensiivne stimuleerimine võib viia koguni plahvatuslike tulemusteni. Anaaltapp ei paku nii intensiivset stimulatsiooni. Anaaltapp stimuleerib eesnääret hellalt, mis tõstab erutustunnet. Ühtlasi sagendab anaaltapp selle piirkonna lihaste kontraktsioone, mis suurendavad verevarustust peenisesse ja eesnäärmesse, viies mehe iga lihaste kontraktsiooniga lähemale orgasmini.

Mida kogevad naised?

Naistele seevastu pakub anaaltapp täistunnet, mis annab uue dimensiooni soolomängudele, aga mis on veel võimsamalt tuntav partnervahekorras. Anaaltapp sobib eriti hästi naistele, kelle partneri varustus on peenemat sorti või kes soovivad tunda rohkem. Anaaltapp aitab anda soovitud täistunde ja seda mitte ainult tagumikus. Anaaltapi kandmine tagumikus surub kitsamaks tupekanali, mis teeb partneri peenise näiliselt/tunde poolest suuremaks ja samuti tunneb niimoodi mees, et partneri tupp kallistab teda tavapärasest tihedamalt.

Lisaks intensiivsele naudingule laseb anaatapp kogeda teil midagi uut. Me kõik tahame oma partnerile pakkuda midagi, mida ta kellegi teisega varem pole kogenud. Anaaltapi kasutamine loob intiimse ja haavatava olukorra, mis aitab kaasa usalduse ja intiimse sideme tugevnemisele teie suhtes.

Pilt1

Anaaltapp kui ettevalmistus

Anaaltapp aitab avastada koos uusi seksuaalseid kogemusi ja hoida koos veedetud ajad magamistoas vaheldusrikaste ja põnevatena. Mõned inimesed kasutavad anaaltappi, et teha soojendust anaalseksiks. Tagumik on tundlik ja liiga jõulised ja järsud liigutused võivad teha palju valu. Anaaltapi kasutamine aitab lõdvestada lihaseid enne vahekorda ning teeb seejärel sisenemise palju lihtsamaks. Lisaks, kui oled üks neist, kellel kipub tulema anaalseksiga häda, siis anaaltapi kasutamine enne anaalseksi võib sind nendest muredest vahekorra ajaks leevendada.

Anaaltapp soolomänguks

Paljudele on anaaltapp lahutamatu osa teiste seksuaalsete tegevuste käigus, nagu näiteks masturbeerimisel. Tunne, mida pakub anaaltapp, suurendab vaimset erutust, mis koosluses füüsilise stiimuliga viib intensiivsemate orgasmideni. See võib olla lelu, millega avastada fantaasiaid ja fetiše, või mõne jaoks lelu, mis aitab tunda seksuaalselt vabastatuna. Anaaltapi täistunne

Peatükk 2:Anaaltappide tüübid

Sinu ees on mitmekesine valik.

Siin peatükis saad teada, millised anaaltapid eksisteerivad ja mille vahel sul on võimalik valida.

Hilisemas peatükis uurime millised on erinevat tüüpi anaaltappide plussid ja miinused.

Pilt1
 1. Klassikaline anaaltapp - Klassikaline anaaltapp on lihtne kitseneva tipu, jämedama keskosa, kitseneva jala ja laia aluse kujuga anaaltapp, mis on funktsionaalselt suurepärane algajatele, tagades lihtsa sisestamise ja mugavuse.
 2. Kristalliga anaaltapp - Tavaliselt valmistatud kas metallist või silikoonist, need anaaltapid on loodud visuaalselt hea välja nägemiseks ja lisavad veidi glamuuri sinu magamistoa seiklustesse. Anaaltapi alust (ehk kehast välja jäävat osa) kaunistab vääriskivi välimusega kristall, mis teeb need ideaalseks valikuks neile, kes soovivad oma anaalehtega eputada.
 3. Ribiline anaaltapp - Ribilisel anaaltapil on kühmud või lained lelu pikkuse ulatuses, mis annab lisastimulatsiooni anaaltapi sisestamisel ja eemaldamisel. See on ka hea valik algajatele, eriti väiksemamõõduliste lelude puhul.
 4. Vibreeriv anaaltapp - Vibreerivates anaaltappides on sisse-ehitatud või eemaldatav mootor, mis annab lisastimulatsiooni selle kandmisel. Mõned selliste anaaltappide variandid on puldiga, mõned on juhitavad nupust lelu küljes ja leidub ka äpiga juhitavaid mootoriga anaaltappe. Äpiga juhitavate anaaltappide funktsioonide hulka kuulub tavaliselt palju huvitavat, mille seas sageli võimalus anda juhtimine üle kellelegi teisele, sõltumata sellest, kui kaugel see inimene asub - peaasi, et tal on wifi ja nutitelefon.
 5. Täispuhutav anaaltapp - Need on tavaliselt lateksit sisaldavad anaaltapid, mille külge on ehitatud käsitsi pump, ventiil ja voolik. See on hea valik, kui soovid sisestada anaaltappi mugavalt kõige väiksemas olekus ja seejärel pumbata ta suureks. Õhu välja laskmine käib sama lihtsalt - vajutades ventiili nuppu.
 6. Anaaltappide treeningkomplektid - Need on tavaliselt kolmest või enamast anaaltapist koosnevad komplektid, mille koos ostmine on soodsam kui eraldi. Nendega saab alustav anaalmängija liikuda väikse anaaltapiga harjutamisest suuremate anaaltappide suunas. Hea variant neile, kes soovivad harjutada anaalseksiks partneriga.
 7. Eesnäärme masseerija - Eesnäärme masseerijad on spetsiaalselt meestele loodud anaalmänguasjad. Nende kuju stimuleerib maksimaalselt eesnääret ja võib viia intensiivsete orgasmideni. Nad on tavaliselt kurvika kujuga, neid on lihtne sisestada ja nad võivad omada ka mootorit lisastimulatsiooniks.
 8. Laienev anaaltapp - Need on reegline silikoonist anaaltapid, millel on kaks või enam tippu, mis tuleb sisestamisel kokku suruda. Seejärel sees olles võtab anaaltapp jälle oma loomuliku kuju ja laieneb, avaldades survet pärakus ja luues tunde, nagu kannaks suurt anaaltappi, aga boonuseks on tipu harude paindlikkus, mis jätab mulje nagu kannaks väga pehmet suurt anaaltappi. See on hea valik kõigile, kellele meeldivad pehmest materjalist suured anaaltapid, aga kes eelistavad silikoonmaterjali kehasõbralikkust. Kuna suured silikoonist anaaltapid ei ole pehmed, siis on laienevate harudega silikoonist anaaltapp hea alternatiiv.
 9. Õõnes anaaltapp - Need on samuti reeglina kehasõbralikust silikoonist anaaltapid, mis tunduvad pehmemad kui täidetud silikooniga anaaltapid. Kuna õõnsus avaneb mõlemast otsast, siis sobivad õõnes anaaltapid ka väga spetsiifilisteks veemängudeks, mida paljudele meeldib harrastada.

Peatükk 3:Millist anaaltappi valida?

Nüüd sa tead, millised kõiksugu anaaltapid eksisteerivad, aga millise anaaltapi peaksid valima, kui see saab olema sinu esimene?

Millist anaaltappi võiksid proovida, kui sul juba on kogemusi?

Pilt1

Asjad, millele mõelda

 • Hea anaaltapi valimine on suures osas isikliku eelistuse küsimus, aga on asju, mida võiks kaaluda. Algajad võiksid kindlasti alustada väiksemõõdulistest anaaltappidest. Meil on kõikide sekslelude mõõdud alati tootelehel eraldi välja toodud ja on hea mõte proovida visualiseerida huvi pakkuva lelu mõõtu või isegi võrrelda mõne kodus leiduva käepärase sama suure esemega.
 • Kas sa kasutad seda anaaltappi üksi või partneriga? Mõned anaaltapid, mis on juhitavad puldist - aga eriti need anaaltapid, mis on rakendusega juhitavad - lasevad partneriga mängida põnevaid mänge ka väljaspool magamistuba, näiteks kohtingul. Äpp ühendub sinu anaaltapiga läbi bluetoothi, mis teeb lelu juhitavaks sinu telefonis. Lisaks sellele saab lelu juhtida sinu partner, kui tal on samuti see rakendus ja sa annad talle ligipääsuõiguse oma lelu juhtimiseks.
 • Üks tähtsamaid asju, mida kaaluda on anaaltapi materjal ja sellest räägimegi järgmises peatükis.
 • Peatükk 4:Anaaltappide materjalid

  Anaaltappe on mitmetest materjalidest.

  Millised on nende materjalide plussid ja miinused?

  Milliseid materjale tuleks vältida, kui oluline on lelu eluiga?

  Pilt1

  Õige materjal enamikele inimestele

 • Silikoonist anaaltapid
 • Metallist anaaltapid
 • (Purunemiskindlast) klaasist anaaltapid
 • On üks hea omadus, mis eelpool nimetatud materjale ühendab ja see hea omadus on nende mittepoorsus. Vaadates mistahes pinda, mis tundub paljale silmale sile võib jääda mulje, et nii ongi. Aga mikroskoopilisel tasandil on isegi kõige siledamatel pindadel poorid. Pooridesse koguneb mustus, mida ei ole võimalik pesta maha vee ja seebi ega ka spetsiaalse sekslelude puhastusvahendiga. Silikooni, metalli ja klaasi pinnad on niivõrd mittepoorsed, et need ei korja mustust, seega on nende hügieenilisena hoidmiseks vaja vaid nende pind veega üle loputada. See hea omadus teeb need materjalid suurepäraseks anaaltappide materjaliks, sest sa ei pea iga mõne aja tagant ostma uut.

  Üheks metallist anaaltappide plussiks on veel võimalus kasutada neid temperatuurimängudes. Soojendades või jahutades metallist anaaltappi enne seksuaalset tegevust soojas vees või külmikus annab anaaltapile kiiresti ja küllaltki kestva sooja või külma temperatuuri, mis annab selle kandjale soovitud lisastiimuli.

  Vale materjal enamikele inimestele

 • Termoplastilisest elastomeerist anaaltapid
 • PVC-st anaaltapid
 • Jelly-materjalist anaaltapid
 • Kellel on kogemust anaaltappidega, see teab, et need on väga mugavad ja pehmuse poolest palju paremad kui silikoonist anaaltapid. Aga need on ühtlasi poorse pinnaga materjalid, mis teeb nende täieliku puhastamise praktiliselt võimatuks. Nende lelude värvus muutub vaid paari kasutuskorra järel ebaatraktiivseks. Aga mõned inimesed eelistavad nendest materjalidest anaaltappide ülimat mugavust niivõrd, et nad ongi nõus ostma iga mõne aja tagant uue anaaltapi. Küll aga ei soovitaks me nendest materjalidest anaaltappe kõikidele inimestele. Nagu kirjutasime anaaltappide tüüpide peatükis, siis on võimalik kogeda pehmust ka silikoonist anaaltapi mõndade tüüpidega, mis on parem variant neile, kelle jaoks on oluline pehmus.

  Peatükk 5:Millist libestit valida?

  Sinu anaaltapi ja keha jaoks parim libesti sõltub sinu anaaltapi materjalist.

  Mis juhtub, kui valid vale libesti?

  Kuidas vailda libesti, mis ei lõhu sinu anaaltappi?

  Pilt1

  Et kasutada anaaltappi turvaliselt ja saada meeldiva kogemuse osaks on oluline kasutada libestit. Siin saad teada, millised on parimad libestid, mida kasutada koos anaaltappidega:

  Vee baasil libesti

  Kõige turvalisem variant on alati vee baasil libesti. Kui kõhkled, mis materjalist on sinu anaaltapp, siis vali vee baasil libesti, sest see on taskukohane, kättesaadav, sobib kasutamiseks koos kõiksugu seksleludega, kaasa arvatud silikooni ja lateksiga. Vee baasil libestit on ühtlasi ka väga lihtne maha pesta tänu tema vees lahustuvusele. Kvaliteetne vee baasil libesti ei määri sinu riideid ega linasid. Nende üheks miinuseks on see, et nad kuivavad kiiresti ja võib tekkida vajadus lisada rohkem libestit või isegi mitu korda ühe seansi jooksul.

  Silikooni baasil libesti

  Silikooni baasil libesti suur pluss võrreldes vee baasil libestiga on see, et see ei kuiva õhus ega imendu naha sisse. Hea libestus kestab kaua ja seda on isegi veega maha pesta raske. Neid on hea kasutada duši all, vannis ja looduses veekogudes seksides. Nad on ideaalsed ihu-ihu kontaktis igas olukorras. Aga nad ei sobi kasutamiseks koos silikoonist anaaltappidega, sest silikoon libestis lõhub silikooni, millest on valmistatud sinu anaaltapp. Mitte küll esimese kasutuskorraga, seega kui see juhtub vaid üks kord, siis sellest pole suurt lugu ja su lelu elab selle üle, aga pikas perspektiivis kasutada silikoonist libestit silikoonist anaaltapiga ei ole hea mõte. Silikooni baasil libesti sobib suurepäraselt kasutamiseks metallist või klaasist seksleludega.

  Hübriidlibesti

  Hübriidlibesti on kombinatsioon vee baasil libestist ja silikooni baasil libestist, mis püüab pakkuda parimat mõlemast: pikka püsivust ja kerget mahapestavust. Need on tavaliselt teistest kallimad libestid. Sõltuvalt libestist võib see olla sobilik kasutamiseks koos silikoonist seksleludega. Loe pakendilt tootjapoolset kirjeldust, et veenduda.

  Õli baasil libesti

  Õli baasil libestit ei ole soovitatav kasutada silikoonist ja lateksist seksleludega, kaasa arvatud anaaltappidega, kuna nad võivad ajapikku lõhkuda lelu materjali. Neid on samuti raske maha pesta ja nad jätavad riietele jälgi. Õli baasil toodetel on oma koht näiteks masaažis. Ka tohib õli baasil libestit kasutada koos metallist anaaltappidega.

  Peatükk 6:Kuidas kasutada anaaltappi?

  Kuidas vältida vigastusi?

  Kuidas kasutada anaaltappi turvaliselt ja nii, et esimene kogemus ei rikuks sinu jaoks asja, mis võib õigesti kasutades olla imehea.

  Pilt1

  Libesta

  Nii iseennast kui anaaltappi. Iseenda libestamiseks müüme ka spetsiaalset libesti süstalt, mis libestab ka kohti, kuhu sõrm ei ulatu. Selle tööriistaga kulgevad sinu anaalsed seiklused nagu libeda reega. Tagumikul puudub võime ennast ise libestada, seega libesti kasutamine on ülimalt oluline.

  Lõõgastu

  Tagumikul on kaks lihast: ühte kontrollid sa teadlikult, teist mitte. Et anaaltappi mugavalt sisestada pead lõdvestama mõlemad. Hinga sügavalt ja alusta aeglaselt: ära rutta anaaltapi sisestamisega, sest see võib viia krampliku valuni. Peatu korraks, kui tunned vastupanu ja jätka mõne hetke pärast. Võibolla teise nurga alt. Aga võibolla vajad rohkem libestit.

  Hügieen

  Alati hoia oma anaaltapp puhas. Selleks pese seda seebi ja sooja veega enne ja pärast iga kasutust. Võid ka kasutada spetsiaalset sekslelude puhastusvahendit, mis teeb veelgi parema töö kõikide bakterite eemaldamisel.

  Ära kanna seda liiga kaua

  Anaaltapi pikalt kandmine võib tunduda nagu erutav mõte, aga oluline on teha pause ja mitte kanda anaaltappi liiga kaua jutti, et vältida ärritust, ebamugavust ja vigastusi.

  Eemalda hellalt

  Kui on aeg anaaltapp eemaldada, siis tee seda aeglaselt, sest liiga kiired liigutused võivad põhjustada suurt valu. Anaalhelmestega võib kiire eemaldamine põhjustada suurt mõnu, aga anaaltapid on reeglina anaalpärlitest jämedamad, mis tõstab vigastuse ohtu järskude liigutustega. Selle asemel eemalda anaaltapp hellalt. Neid samme järgides võid nautida anaaltappide kasutamist ilma vigastuste riskide ja ebamugavusteta. Pea meeles alati kuulata oma keha ja lõpetada tegevus, kui tunned ebamugavust või valu.

  Leia enda järgmine lemmik anaaltapp siit!