Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Kohaletoimetamine

Omniva Pakiautomaadid – 2,9€

Soovitame kasutada Omniva pakiautomaadi teenust kõigile, kelle jaoks on oluline kiirus või anonüümsus. Argipäeviti sooritatud tellimused jõuavad üldiselt kohale juba järgmisel päeval. Nädalavahetusel tehtud tellimused saabuvad tavaliselt teisipäevaks. Pakiautomaati saabudes tuleb kliendi telefonile SMS pakiautomaadi uksekoodiga.

Omniva Kuller – 7,9€

Omniva kulleriga jõuavad pakid tavaliselt kliendile järgneva kahe päeva jooksul. Saaja saab selle kohta teavituse SMS kujul ning enne paki saabumist helistab kuller ka ette, et leppida kokku paki üleandmine kas kohe või mõnel teisel ajal. Kui saajal ei ole parasjagu võimalik pakki vastu võtta, siis soovi korral saab ka lasta paki suunata Omniva pakiautomaati.

Itella pakiautomaat – 2,9€

Argipäeviti tehtud tellimused jõuavad Itella pakiautomaadi teenusega kliendini tavaliselt järgmisel päeval. Nädalavahetusel tehtud tellimusel jõuavad tavaliselt teisipäevaks. Soovitame kasutada Itella pakiautomaadi teenust kõigile, kelle jaoks on oluline kiirus või anonüümsus. Itella pakiautomaadi eeliseks on pakkide ladustamine siseruumis, kus paki sisu on külma talveilmaga paremini kaitstud.

Kiirkuller – 15€ (Tallinn)

Kuller toimetab paki teie ukseni 2 tunniga. Maandamaks viiruse leviku riske toimetame paki teile kontaktivabalt. Kui tellimust esitades pole Kiirkulleri valik nähtav, siis ei ole teenus parasjagu saadaval (seda näiteks öösel või suurte pakimahtude perioodidel).