Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

8 tegutsemisaasta jooksul oleme alati leidnud kõikidele probleemidele lahenduse personaalse lähenemise ja mõistva suhtumisega, ilma vajaduseta ajada näpuga järge pikkades juriidilistes tekstides või kohut käies. Usume, et kui kliendil on midagi kurta, siis tal tõenäoliselt on selleks õigustatud põhjus. Sellel põhjusel ei vaeva me teid siin pikkade paragrahvidega.

1. Ole vähemalt 18-aastane, et veebilehel viibida. Kõik alla 18-aastased lähevad pesevad silmad vee ja seebiga puhtaks ja jooksevad õue mängima.

2. Tellimuse vormistamist ja eduka makse sooritamist loetakse ostulepingu sõlmimiseks, millele järgnevalt on müüja kohustatud kliendile saatma kauba diskreetselt kliendi poolt valitud tarneviisiga. Kliendil on õigus tagastada kaupasid, mida klient ei ole pakiautomaadist väljastanud või mille klient on väljastanud ainult tagasi saatmiseks, ning müüja kohustub tagastama nende toodete maksumuse miinus saatmis- ja käitlemistasu 15€ + km. Saatmise kulud on kliendi kanda. Tooteid, mille klient on kätte saanud, ei ole enamikel juhtudel võimalik hügieenilistest riskidest tulenevalt tagastada. Erandiks on üksikud tooted, näiteks avamata pudelid ja turvakleepsuga tooted. Selliste toodete tagastamine toimub poolte kokkuleppel ja müüja peab olema oma võimaluste piires kliendile vastutulelik.