Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Automaatne Masturbaator - Motobator 2

149,95 €
Laos
SKU
G5174

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Tellides praegu on meil võimalik see toode lähetada: Täna

Toote kirjeldus

Koge ülimat käed-vabad kogemust! Moto-Batori uus ja täiustatud mootor tagab sulle kõige intensiivsema imemise, vibratsiooni ja võimsaima tõukejõu, mida oled kunagi kogenud. Imemist ja tõukejõudu saab nautida nii koos kui ka eraldi! Moto-Bator 2 suurendab masturbeerimist ülitugeva laetava mootoriga, mis annab vibratsiooni, imemise ja tõuked, et tagada ülim seksuaalne kogemus! Vibratsiooni, imemist ja tõukeid saab nautida koos ja eraldi!

Mootor pakub võimsat jõudlust 3 tugeva ja ühtlase vaakumimemise režiimiga, 2 intensiivset tõukekiirust ja 5 stimuleerivat vibratsioonimustrit. Libista end pehme kiisu sisse ja ümbritse oma riist pehmete naudingutega. Seejärel isikupärasta oma naudingut ühe nupuvajutusega. Sinu ülim masturbatsioonikogemus on valmis siis, kui sina!

Intensiivne imemine – ülim nauding ümbritseb peenist kolme stimuleeriva vaakum-imemisrežiimiga, mis imeb mõnusalt kõige tundlikumat piirkonda. Vajuta R (vabastus) nuppu, et kogeda täiendavat pulseerivat põnevust.

Eemaldatav pehme ja veniv varrukas – venival ja pehmel varrukal on nõtke tupp ning see on vooderdatud ridade stimuleerivate naudingutekstuuridega. Soojeneb meeldivalt kehatemperatuuri ja on ka iseseisvalt kasutatav.

Taaslaetav USB kaabliga – valmis, kui sinagi! Kergesti ja mugavalt kaasasoleva laadimisjuhtmega laetav Motobator pakub tundide kaupa naudingut. Ülitugev mootor tagab sügava ja meeldiva tõukejõu kahe kiiruse valikuga.

Füüsilised omadused

Materjal TPE
Struktuur Jäik korpus
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? Ei ole veekindel

Tehniline info

Toite tüüp USB-laetav aku
Funktsioonid Muudetavad kiirused
Juhtimine Nupust
Toide Aku

Mõõtmed

Pikkus (cm) 23,1
Läbimõõt (cm) 9,9

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!
  1. Tenga Flip Hole
    Tenga Flip Hole
    116,95 €