Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Dildod: Väldi neid kolme viga dildo valimisel

vead

Dildod - nad on suurepärased. Neid on iga kuju, värvi, suuruse ja materjaliga ja nad on loodud viimaks sind vägevaimate orgasmideni. Aga kuidas mitte minna alt endale esimest või mitmendat dildot valides? Siin on mõned näpunäited.

1. Ära lase dildo nimetusel end petta

Sageli panevad tootjad dildodele mitte just kõige fantaasiarikkamaid nimesid, milles sisaldub dildo mõõt tollides, näiteks “7 Inch Vibrating Dildo”. Ostja mugavuse jaoks teisendame tollid sageli ümber sentimeetriteks, aga need võivad sellegi poolest eksitada. Nimelt, kui oled harjunud päris 7-tollise peenisega, siis 7-tollise nimetusega dildo ei ole sama, vaid on lühem. See tuleb sellest, et tootjad mõõdavad dildot tipust kuni põhjani (kaasa arvatud munad ja vahel ka iminapp).

Et segadust vältida, on meil alati tootelehtedel detailides ära toodud dildo mõõdud nii tipust kuni põhjani, mida meie nimetame pikkuseks ning tipust kuni munadeni mõõt, mida nimetame sisestatavaks pikkuseks. Peaaegu alati tähendab dildo nimetuses olev 7 tolli dildo pikkust tipust kuni põhjani. Selle 7 tollise dildo sisestatav pikkus võib olla aga ainult 5 tolli. Ilmselt lähtuvad dildode tootjad põhimõttest, et suurem on parem. Ja see viib meid järgmise punktini.

2. Suurem ei ole alati parem

Dildod kipuvad olema sellised soodsad tooted, mille pakendile ei kuluta tootjad palju raha. Tavaliselt puudub neil turvakleeps või turvaline pakend, nad on sageli pakendatud kergesti avatavate ja suletavate läbipaistvate plastikkaante vahele ja sellel põhjusel on dildodega sageli nii, et kui klient tellib suuruse, mis talle kätte saades ei sobi, siis me ei saa seda dildot tagasi osta, kuna see ei ole järgmise kliendi jaoks, kes selle dildo saaks turvaline. Küll aga tasub alati kirjutada sellest klienditoele, sest pakume sellistel juhtudel järgmist dildot soodsama hinnaga.

liiga-suur-dildo

Kui ostad meilt kogemata vale suurusega dildo, saad järgmiselt dildolt 40% allahindlust

3. Ära eelda, et kallim tähendab kestvamat

Kohtle dildot nagu kuluosa. Need on valmistatud paindlikust, venivast materjalist. Isegi kõige kallimatel dildodel, mis jäljendavad oma realistliku materjaliga peenist väga elutruult, on see üks puudus: nende pinnal on silmale nähtamatud poorid, mis täituvad kasutuse ja aja jooksul kõigega, millega nad kokku puutuvad. Erandiks on näiteks klaasdildod ja silikoondildod, mida on võimalik sooja vee ja seebiga pesta uueväärselt puhtaks, aga nende puuduseks on see, et nad ei ole tunde poolest nii realistlikud nagu TPE või PVC dildod. Et realistlik dildo mustust kogub ja sellega arvestama peab, ei tähenda seda, et nende pesemisest loobuma peaks, seda on sellegi poolest oluline teha! Ja mida paremini seda teha, seda pikem on dildo eluiga. Küll aga arvesta, et ükski kallis ja realistliku materjaliga dildo ei ole pika elueaga. Kas sa peaksid laskma sellel end häirida? – Meie arvates mitte. Oluline pole pikk eluiga, vaid selle kvaliteet.

Et segadust vältida, on meil alati tootelehtedel detailides ära toodud dildo mõõdud nii tipust kuni põhjani, mida meie nimetame pikkuseks ning tipust kuni munadeni mõõt, mida nimetame sisestatavaks pikkuseks. Peaaegu alati tähendab dildo nimetuses olev 7 tolli dildo pikkust tipust kuni põhjani. Selle 7 tollise dildo sisestatav pikkus võib olla aga ainult 5 tolli. Ilmselt lähtuvad dildode tootjad põhimõttest, et suurem on parem. Ja see viib meid järgmise punktini.

Dildonippe algajatele

Asjad, mida võiksid teada, kui soetad oma esimest dildot

dildoalgajale

Alusta väiksest

Kui dildod on sulle uued, siis alusta väiksest ja vajadusel liigu suuremate suunas. Väiksemad on odavamad, väikest on muretum kasutada ja teda on lihtsam juhtida, mis aitab sul tunda end mugavamalt. Hiljem saad soovi korral alati valida suuremaid.

Kaalu mustriga või vibreerivaid dildosid

Sooned, täpid või kühmud pakuvad kasutamisel lisamõnu. Samuti vibratsioon. Otsustades vibratsiooni kasuks on eriti nutikas valida dildo, millel on munad, et tunda intensiivset vibreerimist otse kliitoril.

Vali iminapaga dildo

Lai iminapp põhjal aitab dildot paremini suunata ja takistab selle "kaotsimineku", eriti anaalsel kasutamisel. Sa ei taha olla see järjekordne patsient EMO-s, kes kasutab fraasi "ma ei tea, kuidas see sinna sai, ma kukkusin".

Kasuta libestit

Kasutades ohtralt vee baasil libestit on sinu dildo palju mugavam ja nauditavam. Väldid igasugu valu, hõõrdumist ja ebamugavustunnet. Ära unusta libestit juurde lisamast, kui seda vajad, eriti kui kasutad väga pikka või jämedat dildot. Vee baasil libestitel on kalduvus ruttu naha sisse imenduda. Silikooni baasil libestid samas ei sobi koos mänguasjadega kasutamiseks.

Katseta erinevaid poose

Erinevate pooside katsetamine näitab sulle, kuidas üks ja sama fallos võib sulle erinevat tunnet pakkuda. Lisaks seliliasendile võid proovida põlvili või seistes, mis on eriti mugav, kui dildol on iminapp, millega ta kuhugi siledale pinnale kinnitada. Proovi erinevaid nurki ja sügavusi. Vaid katsetamisega leiad, mis sobib sulle kõige paremini.

Suhtle partneriga

Sa võid mõelda, et dildo paneks sind tundma, nagu sa petaksid oma partnerit, aga nii ei ole vaja tunda. Vastupidi, dildo kasutamine ühiselt võib olla eriti intiimne kogemus. Kui kasutad dildot koos partneriga, siis on oluline rääkida üksteise soovidest ja piiridest avatult. Veenduge, et tunnete mõlemad end terve mängu vältel mugavalt ja olge valmis kohanema või naerma, kui midagi läheb planeerimatult.

Hoolitse oma dildo eest õigesti

Dildo puhastamine pärast igat kasutust hoiab ära bakterid ja pikendab sinu dildo eluiga. Kasuta spetsiaalset lelude puhastusvahendit või sooja vet ja seepi. Ära unusta dildot pärast pesemist kuivatada – see aitab samuti vältida bakterite paljunemist.

Materjalidest

valikdildosid

Dildodel on kõige mitmekesisem materjalide valik kõikide sekslelude seas. Parimat materjali ei leidu, sest neil kõigil on omad plussid ja miinused. Mõndadel on nii vähe plusse ja palju miinuseid, et me neid ei müügi (näiteks puidust dildod).

Silikoon on üks levinumaid materjale, millest dildosid valmistatakse. See hiilgab oma mitte-poorsuse poolest, ta on hüpoallergeenne ja teda on lihtne puhastada. Silikoonist dildod on pehmed, paindlikud ja mugavad. See on ideaalne materjal neile, kellel on tundlik nahk ja kellel on allegiaid. Miinuseks on see, et see ei ole kõige paremini ihu jäljendav materjal ja mõndadele on silikoonist dildod liiga kõvad.

Klaasist dildod on valmistatud purunemiskindlast klaasist ja neid on turvaline kasutada. Need on samuti mittepoorsed, allergeenivabad ning neid on lihtne hooldada. Nende suureks eeliseks teiste materjalide ees on kaunis ja kunstiline välimus, mis teeb need sobivaks neile, kes hindavad nii funktsiooni kui ilu. Samuti saab neid kasutada sooja-külma mängudeks, mis pakuvad lisasensatsioone.

PVC ehk polüvinüülkloriid on laialdaselt kasutatav ja mitmekülgne sünteetiline polümeervaik. Tal on hea paindlikkus ja keemiline vastupidavus. Samas on ta poorne ja võib ajapikku koguda baktereid. Kuna seda on raske 100% puhtaks saada, siis ei maksa PVC dildosid sõpradega jagada.

Puidust dildod on loodussõbralik valik ja sellega nende plussid ka piirduvad. Neid tehakse käsitsi ja nad on kallid. Nad nõuavad tohutut hoolt, et vältida pinde ja pragunemist ja neid on raske puhastada. Terviseriskidest tulenevalt me puidust tooteid ei müü. Kui aga soovid endale soetada puidust dildo, soovitame kasutada ohtralt vee baasil libestit, et vältida puidu kahjustumist.

Metallist dildod on roostevabast terasest või must metallisulamist, mida on turvaline kasutada. Neid on kerge puhastada ja nad pakuvad unikaalset külma tunnet. Sarnaselt klaasile saab neid soojendada ja kogeda kuumust enda sees. Neid on tootmisel raske vormida peenisekujulisteks, seega on nad tihti kunstilised ja kaunid.

TPE ehk termoplastiline elastomeer on parim materjal päris ihu jäljendamises. Sageli on need dildod ka mitmekihilised, mille tuumikus on jäigemast kummist “varras”, mis jäljendab peenise kõvadust ja pealispinnal nahka jäljendav TPE, mis teeb kasutamise pehmemaks ja mugavamaks kui silikoondildo. TPE miinuseks on tema poorsus, mis nõuab hoolikat pesemist.

Mida uut avastad dildoga

Kuidas sinu uus dildo sinu seksuaalelu täiustab.

uutdildoga

Avastad uusi erogeenseid punkte

Dildoga on lihtne teha algust uute kohtade avastamisega enda kehas või kehal, mis on stimulatsioonile tundlikud. Avastades erinevaid piirkondi tupes või tagumikus võid leida mõnupunkte, mille olemasolust sa varem teadlikki polnud Nii võid leida end kogemas intensiivsemaid ja rahuldavamaid orgasme.

Eksperimenteerid erinevate sensatsioonidega

Kuna dildosid on nii erineva kujuga kui materjaliga, siis pakuvad nad kõik midagi unikaalset. Mõned dildod imiteerivad reaalset peenist, aga teised on ribilised, tekstuuriga, kaardus või valmistatud materjalist, millel on omad plussid. Näiteks saab klaasist dildosid kergesti külmutada või soojendada ning seejärel nautida temperatuurimänge. Proovides eri tüüpi dildosid koged uusi tundeid ja leiad, mis on sinu jaoks hea.

Toetad oma seksuaaltervist

Dildo kasutamisega võivad kaasneda ka mõned tervisliküd hüved. Regulaarne masturbeerimine või seksuaalne aktiivsus toetavad tupe tervist, aidates ennetata probleeme nagu tupe kuivus, kuseteede põletikud ja vaagnapõhja mured. Dildoga mängimine aitab sul ka paremini tundma õppida enda ihasid, soove ja keha. See paneb sind tundma mugavamalt koos partneriga ja viib rahuldavamate kogemusteni koos partneriga.

Dildod - täpsemalt koos strap-on rakmetega - on head lelud, millega avastada uusi jõudünaamikaid suhetes. Peeniseta partner saab strap-oni kandes pakkuda oma partnerile midagi uut ja erootilist, kogedes ise domineerivat rolli.

Häid valikuid nii algajatele kui kogenutele:

slidy

Algajasõbralik Slidy on meie kõige realistlikum dildo, kuna tema pealispind liugleb varrel ja imiteerib peenist paremini kui teised mitmekihilised dildod. Lisaks on tal munad, mis pakuvad lisastiimulit kliitorile ning iminapp põhjal.

slidy3

Slidy suurem vend küündib 20cm-ni, pakkudes väljakutset ka kogenud kasutajatele, kuid jäädes truuks oma realistlikule disainile.

colours

Dildo, mis pakub vibratsioone, tekstuure ja silikoonile omast hügieeni. See tõmmu dildo on valmistatud üleni silikoonist ning tal puuduvad juhtmed, mis teeb tema puhastamise eriti lihtsaks.

slidy3

Icicles käsitööna valmistatud klaasdildo laseb sul mängida libedaid temperatuurimänge. Purunemiskindlast klaasist dildot saad soojendada veest või külmutada külmikus ja seejärel võtta kasutusele voodimängudes. Hüpoallergeenne klaas ei oma poore, mis tähendab, et seda on väga lihtne puhastada, see on kehale ohutu ning see on loodud kestma.

Vaata kõiki dildosid ja leia enda järgmine lemmik siit!