Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

EESNÄÄRMEMASSAAŽ: Tugevamad orgasmid, tugevam tervis

EESNÄÄRMEMASSAAŽ

Eesnäärmemassaaž hõlmab eesnäärme õrna masseerimist, mida tehakse kas naudingu või tervilislikel eesmärkidel. Räägime siin lähemalt mõlemast. Enne alustamist kannustame kõiki, kellel on eesnäärmega probleeme külastada esimese asjana meestearsti. Kui arstil on käidud ja viga leitud, võite leida edasisi samme ja leevendust sümptomitele siinse informatiivse artikli abiga.

Peatükk 1:Eesnäärmemassaaži tervislik külg

Kellele soovitatakse eesnäärmemassaaži?

Kas eesnäärmemassaažil on riske?

eesnaare

Keda eesnäärmemassaaž aitab

On mitmeid haigusseisundeid, millele mehed võivad eesnäärmemassaažiga sümptomaatilist või ravivat leevendust leida:

Valulik seemnepurse

Massaaž leevendab vedeliku ummistusi. Need ummistused võivad põhjustada ejakulatsiooni ajal ebamugavust või valu. Massaaž aitab need kõrvaldada.

Erektsioonihäired

Enne kaasaegsemaid ravivõimalusi kasutasid mehed erektsioonihäirete raviks massaažiteraapiat ja eesnäärme stimulatsiooni. Mõned mehed kasutavad seda tänapäevalgi koos teiste ravidega või iseseisvalt. Tavalisemad tänapäevased erektsioonihäirete ravid hõlmavad tablette, pumpasid ja implantaate.

Uriinivoolu häired

Eesnääre ümbritseb kusitit. Kui eesnäärme turse ja põletik suurenevad, võib eesnääre hakata häirima või isegi katkestama uriinivoolu. Juhul kui eesnäärme massaaž aitab turset eemaldada, saab uriinivool paraneda.

Prostatiit

Arst võib prostatiidi ehk eesnäärmepõletiku diagnoosimiseks teha eesnäärme massaaži. Seejärel saab analüüsida eesnäärme kanalitest tulevat vedelikku, et näha, mis probleemi põhjustab. Enne antibiootikumide ja spetsiifilisemate ravimeetodite kättesaadavust oligi prostatiidi peamine ravi massaaž. Nüüd, kui arstid mõistavad rohkem prostatiidi diagnoosimise aluseks olevaid häireid, on ravid muutunud spetsialiseeritumaks. Kõige levinumad prostatiidi ravimeetodid on antibiootikumid ja mittesteroidsed põletikuvastased ravimid, aga eesnäärme massaaž on veel üks võimalus. See võib aidata leevendada survet ja turset, vabastades eesnäärmes kogunevaid vedelikke. Uuringud on leidnud, et piirkonna masseerimine mitu korda nädalas koos antibiootikumide võtmisega aitab leevendada valu ja survet.

Eesnäärme massaažiga kaasnevaid riske

Esimene eesnäärmemassaaži risk on see, et see võib olla kellelegi teraapia, mis pakub sümptomitele leevendust, aga sümptomite põhjustajaga ei tegeleta ehk jäetakse minemata arstile ja ei saada diagnoosi. Eesnäärmemassaaž ei ole uuringute põhjal ravina kasulikum kui kaasaegseimad ravimeetodid. Paljud mehed leiavad massaažist leevendust, aga tavaliselt kasutatakse nii massaaži kui ka antibiootikume. Ei ole hea mõte lugeda midagi internetist ja otsustada, et see saabki olema üks ja ainus ravimeetod ja jätta arstil käimata.

Inimesed, kes teevad eesnäärmemassaaži ilma ametliku väljaõppeta, võivad eesnääret kahjustada. Eesnäärme masseerimine liiga jõuliselt või liiga suure survega võib sümptomeid süvendada või põhjustada uusi probleeme.

Ka ei tohiks kasutada elektroonilist eesnäärmemasseerijat tervisehäirete raviks ilma meditsiinitöötaja juhendamiseta. Tänapäeval on saadaval mitmeid elektroonilisi masseerijaid, aga paljusid neist, nagu ka siin, turustatakse seksmänguasjadena. Põhjus selles, et eesnäärme stimuleerimine on paljudele nauditav kogemus.

Peatükk 2:Eesnäärmemassaaž naudinguks

Mis on eesnäärme lüpsmine?

Mis on eesnäärmeorgasm ja kuidas seda esile kutsuda?

naudinguks

Eesnäärme lüpsmine

Eesnääret nimetatakse mõnikord meeste g-punktiks või p-punktiks, mis oleks justkui analoogne naudingupunkt tupesisesele alale, mida nimetatakse g-punktiks ja mille stimuleerimine viib orgasmini.

Mõned kasutavad eesnäärme massaaži asemel väljendit "eesnäärme lüpsmine". Mõisteid "eesnäärme massaaž", "eesnäärme orgasm" ja "eesnäärme lüpsmine" kasutatakse sageli vaheldumisi

Eesnäärme lüpsmine hõlmab selle masseerimist, kuni see tekitab õhukese piimja vedeliku, mida nimetatakse eesnäärmevedelikuks.

Eesnäärme terapeutiline massaaž pärineb vähemalt 19. sajandi lõpust, mil arstid hakkasid seda tegema eesnäärmepõletiku raviks.

Tänapäeval tähendab "eesnäärme lüpsmine" tavaliselt eesnäärme stimuleerimist seksuaalse naudingu saamiseks, samas kui "eesnäärme massaaž" võib tähendada seksuaalset või terapeutilist stimulatsiooni.

Eesnäärme orgasmi ja peenise orgasmi vahel on mitmeid erinevusi.

Stimuleerimise meetod

Erutus ja orgasm on keerulised protsessid, mis hõlmavad lisaks suguelunditele ka närve, aju ja hormoone. On palju, mida arstid nende kohta veel ei tea. Kuid peenise orgasm toimub peenise ja eesnäärme orgasm eesnäärme stimuleerimise kaudu.

Tunne

Kui mõned mehed ei naudi eesnäärme orgasmi, siis teised koguni eelistavad seda. Üldiselt peetakse eesnäärme orgasme intensiivsemaks kui peenise orgasme. Keskmiselt kogeb mees peenise orgasmiga 4-8 vaagnakontraktsiooni, aga eesnäärme massaaži orgasmiga 12!

Taastumisaeg

Üldiselt nõuavad eesnäärme orgasmid lühemat refraktaarset perioodi või "taastumisaega" kui peenise orgasmid.

Võimalik on saada eesnäärme ja peenise orgasm korraga või üksteise järel ning mõned leiavad, et see kombinatsioon annab kõige intensiivsema orgasmi. Siiski võib pärast eesnäärme orgasmi kaotada erektsiooni, mis võib peenise orgasmi ära hoida või edasi lükata.

Miks seda tehakse?

Eesnääre on meeste üks väheseid erogeenseteid tsoone ehk tundlikke kehapiirkondi, mis stimuleerimisega seksuaalseid reaktsioone tekitavad.

Eesnäärme lüpsmine ona paljudele väga meeldiv. Kuna eesnääre mängib rolli sperma tootmisel, võib selle stimuleerimine tekitada ejakulatsiooni ajal ka intensiivsema orgasmi.

Mõned praktiseerivad eesnäärme lüpsmist pigem selle väidetava tervisekasu kui seksuaalse stimulatsiooni eesmärgil.

Kasud

Eesnäärmemassaaži peamine kasu on seksuaalne nauding. See võib muuta seksi meeldivamaks ja suurendada partneritevahelist klappi.

Koduse eesnäärme massaažiseadme kohta tehtud 2009 aasta uuringus leiti, et kroonilise prostatiidi või eesnäärme healoomulise hüperplaasiaga meestel vähenesid sümptomid pärast seda tüüpi eesnäärme massaaži. Samas 2018. aasta ülevaates jõuti aga järeldusele, et pole piisavalt tõendeid selle kohta, et eesnäärme massaaž mõjutab sümptomeid.

Küll aga on kõigile meestele soovituslik aeg-ajalt kontrollida ise oma eesnäärme suurust ja märgata muutusi, et tabada kasvajaid varases staadiumis. Keegi, kes eesnäärme massaaži praktiseerib märkab muutusi varakult ja tema tõenäosus saada probleemile kiire ja efektiivne ravi on suurem.

eesnaarmevahk

Kuidas lüpsta eesnääret?

Eesnääre on kreeka pähkli suurune organ tagumikus ja põie all. See ümbritseb kusitit - toru, mis juhib uriini põiest välja.

Eesnääre kipub vanusega suurenema, muutes selle leidsmise lihtsamaks.

Eesnäärme leidmiseks tuleb sisestada libestatud sõrm tagumikku ja seejärel suruda kergelt selle esiseinale (kõhu poole).

Kuna eesnääre on põiele ja kusitile lähedal, võib eesnäärme stimulatsioon põhjustada kusehäda. Prostatiit ja muud eesnäärmeprobleemid võivad samuti põhjustada sarnast tunnet.

Kes leiab eesnäärme asukoha, saab hakata seda masseerima sõrme või leluga.

Tehnika

Esiteks peab pesema käed või lelu ja seejärel määrima sõrmele või lelule rohkelt libestit (leia libesti siit). Kinnaste kandmine pole iseendale massaaži tehes vajalik, kui olla hügieeniline.

Libestatud sõrm või lelu tuleb tagumikku pista, surudes rahulikult pärasoole esiseinale.

Enamikule tähendab eesnäärme leidmine vähemalt poole sõrme pikkusest sisestamist. Kuna eesnäärme puudutamine tekitab väga uudse tunde, siis pole raske aru saada, millal oled sellele pihta läinud.

Alusta eesnäärme masseerimisest järjepideva rahuliku sõrme või liigutamisega. Massaaži on võimalik kombineerida ka masturbeerimise või muu seksuaalse kontaktiga. Eriti mugav on, kui seda teeb partner.

Massaaži saav inimene võib kogeda väga intensiivset orgasmi või tunda ebatavalist tunnet, millele peatselt järgneb peenisest väljuv vedelik.

Nõuandeid

Tehes massaaži sõrmega soovitame kasutada silikooni baasil libestit. Need hoiavad libestust pikemalt kui vee baasil libestid, millel on kalduvus mõne aja pärast kehasse imenduda.

Kuna masseerimine on sõrmele paras trenn ja võib hajutada tähelepanu naudingult, siis valivad paljud kasutada masseerimiseks sekslelu. Tehes massaaži leluga soovitame kasutada vee baasil libesteid, mis võivad küll vajada korduvat pealekandmist, aga ei kahjusta lelu, nagu seda võib teha silikooni baasil libesti.

Peatükk 3:Lelud, mis eesnääret stimuleerivad

Millisedid mitmekesiseid lelusid on loodud eesnäärme ja sellege seonduvate piirkondade masseerimiseks?

Milliseid lelusid soovitame eesnäärmele?

eesnaarmelelud

Eesnäärme masseerijad

Eesnäärme masseerijad on mänguasjad, mis on loodud spetsiaalselt eesnäärme stimuleerimiseks. Need on tavaliselt valmistatud silikoonist ning neid on erineva kuju ja suurusega. Inimeste kehad on küll erinavad, aga üldiselt on neil disain, mis muudab eesnäärmeni jõudmise lihtsaks enamikele. Vibreerivad eesnäärme masseerijad sarnanevad tavaliste eesnäärmemasseerijatega, kuid neile on lisatud vibratsiooni tahk. Vibratsioon aitab eesnääret veelgi enam stimuleerida ja teeb kogemuse käed-vabamaks.

eesn_rme_masseerija

Anaalhelmed

Anaalhelmed on rida ümaraid helmeid, mis on tavaliselt hästi painduvad. Neid saab kasutada eesnäärme stimuleerimiseks, sisestades need ükshaaval pärakusse ja seejärel ridamisi välja tõmmates.

Soovitamine silikoonist anaalhelmeid, seetõttu, et need on pehmed ja neid on kerge hoida hügieenilisena.

anaalhelmed

Anaaltapid

Anaaltapid on lelud, mis on mõeldud pärakusse sisestamiseks ja seal paigal püsimiseks. Neid on erineva kuju ja suurusega ning neid saab kasutada eesnäärme stimuleerimiseks. Ka anaaltappe on vibreerivaid, mis teeb need nauditavamaks käed-vabad mängudes.

primo

Dildod

Dildosid kasutatakse tavaliselt vaginaalseks stimulatsiooniks, kuid neid saab kasutada ka anaalselt ja mehed saavad neid kasutada eesnäärme massaažiks. On dildosid, millel on jäme pea või mis on vormitud kaarjalt, mis muudab eesnäärme tabamise lihtsamaks.

dildod

Peeniserõngad

Peeniserõngaid kasutatakse tavaliselt erektsiooni säilitamiseks, kuid mõned peeniserõngad on konstrueeritud koos eesnäärmele mõeldud stimulaatoriga.

rongaga-anaaltapp-meestele

Lahkliha ja eesnäärme masseerijad

Lahkliha masseerijad on mõeldud munandikoti ja päraku vahelise ala stimuleerimiseks, mis kaudselt stimuleerib eesnäärme tööd. See on rikkaliku innervatsiooni tõttu väga tundlik piirkond. Surve lahklihale tugevdab meestel erektsioone ja ka naiste lahkliha mudimine vahekorra ajal suurendab naudingut. Tüüpiliselt on lahkliha puudutavatel vibraatoritel nii lahkliha kui eesnäärme jaoks eraldi vars ja kallimatel leludel on mootor mõlemas varres.

hugo