Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

ELITE Mega-Bator

199,00 €
Laos
SKU
G9839

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Tellides praegu on meil võimalik see toode lähetada: Täna

Üles-alla

Toote kirjeldus

Deluxe Mega-Bator on ainus käed-vabad masturbaator maailmas, mis teeb kogu töö sinu eest, et saaksid kogeda ülimat käed-vabat naudingut! Uuenduslik Deluxe Mega-Bator ühendab endas käed-vabad pöörlemise ja tõukejõu, mida saab nautida 10 ainulaadse mustriga - täielikult kohandatavate masturbatsiooniseansside jaoks.

Naudi maailma parimat! Intensiivne pöörlemine koos võimsa tõukejõuga – käed-vaba Deluxe Mega-Bator keerleb ja tõukab sind kuni plahvatusliku naudinguni! Kolme vahetatava tipuga saad nautida mõnusat tussi, pingul tagumikku või pehmeid huuli, olenevalt tujust. Libista ennast läbi naudingukatte, et kogeda stimuleeriva tekstuuriga varrukat, mis on vooderdatud väikeste ribidega, mis õrritavad riista iga tõukega. Võimas mootor tagab tugeva ja ühtlase pöörlemise ja kolvi tõukejõu.

Pöörlemine ja tõukejõud – erinevalt tavalistest automaatsetest silitajatest, mis kas pöörlevad ringi või liiguvad üles-alla, ühendab Deluxe Mega-Bator nii pöörlemise kui ka tõukamise liigutus, et saavutada kõige intensiivsem tunne.

Tipptasemel varrukal on võimas magnet, mis lukustab selle paika, muutes ümbrise eemaldamise pärast lõbu eriti lihtsaks.

5 kiirust ja 10 mustrit – Deluxe Mega-Batoril on 5 võimsat kiirust ja 10 põnevat pulseerimismustrit. Funktsioonide vahel liikumiseks kasuta noolenuppe ning kiiruse suurendamiseks või vähendamiseks pluss- ja miinusnuppe.


Vahetatavad katted – vali mõnusa tuss, pingul tagumiku ja pehmete huulete vahel. Iga pealiskate on sile, veniv ja soojeneb kiiresti kehatemperatuurini, et pakkuda realistlikku tunnet.

Käeshoitav või käed-vabad kasutamine – kasuta oma Deluxe Mega-Batorit käeshoitava automaatse masturbaatorina või kinnita see iminapaga, et nautida täiesti käed-vabad kogemust! Visuaalse stimulatsiooni lisamiseks aseta oma telefon mugavasse mobiilseadme klambrisse.

Taaslaetav – laetav kaasasoleva USB-laadimiskaabli kaudu. Ühenda oma Deluxe Mega-Bator selle laadimiseks mis tahes USB-porti. LED-tuli vilgub seadme laadimise ajal ja põleb ühtlaselt, kui laadimine on lõppenud. Ligikaudne tööaeg on 1,5 tundi ja orienteeruv laadimisaeg selle saavutamiseks 2 tundi.

Füüsilised omadused

Materjal TPE
Struktuur Jäik korpus
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? Ei ole veekindel

Tehniline info

Toite tüüp USB-laetav aku
Funktsioonid Muudetavad kiirused
Juhtimine Nupust
Toide Aku

Mõõtmed

Pikkus (cm) 36
Läbimõõt (cm) 8

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!
  1. Tenga Flip Hole
    Tenga Flip Hole
    116,95 €