Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel
Sekslelud Meestele

SEKSLELUD MEESTELE

Meestele

Luba endale rahuldav soolosess või vii erootiline eelmäng koos partneriga uuele tasemele mõne meie meestele mõeldud sekslelu abil. Pakume kõike, alustades peenist suurendavatest pumpadest, peenisevarrukatest ja peeniserõngastest kuni anaalmänguasjadeni.

Kuidas valida enda uut sekslelu

Kuna valik on lai, siis kuidas jõuda leluni, mis on parim valik sinule? Kõik taandub muidugi isiklikule eelistusele, aga siin on kaks küsimust, mida endalt küsida oma uut sekslelu valides:

  1. Mida ma kogeda soovin? Igas kategoorias on küllalt mitmekesisust. Näiteks, pikad dildod ja jämedad dildod pakuvad täiesti erinevat kogemust, kuigi on olemuselt samat tüüpi sekslelud. Anaalmänguasjad ja masturbaatorid pakuvad erinevaid kogemusi ja seda erinevates erogeensetes piirkondades. On kergem teha sekslelu valik, kui tead kus ja kuidas seda kasutada soovid.
  2. Kas ma kasutan seda lelu üksi või partneriga? Kõiki sekslelusid saab kaasata mängu koos partneriga, aga mõned sobivad selleks paremini kui teised. Anaaltappi saab kasutada vahekorras kumbki partner, aga sealjuures dildod sobivad ideaalselt õhtusse, kus naudid iseenda seltskonda.
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-12 - 347'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta