Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Peenise Pikendamine: Kogu Tõde ja Valed

peenise-pikendamine

See on teema, mille kohta leidub internetis palju väärinfot. Kuna peenise suurus on mingil määral iga mehe jaoks oluline ja kuna suuremat peenist seostatakse uhkuse ja mehelikkusega, siis on isegi keskmise peenisega mees kergeks sihtmärgiks turundajatele ja firmadele, kes hõlptulu eesmärgil seda ebakindlust meestes ära kasutavad. Internetis leiduvates reklaamides antakse suuri lubadusi, kuid täiesti alusetult ja tehakse seda teadlikult, püüdes mehi lohku tõmmata. Selles artiklis vaatame tõelisi peenise suurendamise meetodeid ja püüame anda väärt infot selle kohta, kui suurt rahulolu ja milliseid tulemusi võib igast meetodist oodata.

Peatükk 1:Peenise pikendamise viisid naturaalsel teel

Millised on valikud ja kui suurt kasvu võid oodata naturaalsetel meetoditel?

Kuidas suurendada peenist naturaalsel teel turvaliselt ja efektiivselt?

loomulikud-viisid-peenise-suurendamiseks

Peenise venitusharjutused

Peenise venitamisharjutused (või jelqing) on iseseisvalt läbiviidav teraapia, mis hõlmab endas peenise venitusi ja massaaži. Kuigi paljud räägivad peenise suurenemisest ja paranenud erektsiooni kvaliteedist nende harjutuste tegemise tulemusel, siis seda kõike on raske teaduslikult ja objektiivselt hinnata. Andes sama treeningkava kahele inimesele, järgivad nad seda erinevate tehnikate ja pigistuse tugevusega, mis teeb sellele meetodile teadusliku hinnangu andmise väga raskeks.

Vaatamata teaduse puudumisele on venituse meetodil pikk ajalugu. Juba 2000 aastat tagasi mehed mõndades aafrika hõimudes riputasid peeniste külge raskuseid, et kannustada kasvu. Üllatavalt on see meetod senini mõndades hõimudes kasutusel, vaatamata selle potentsiaalsele kahjulikkusele.

Noored araablased tegelesid jelgimisega ehk peenise massaažiga kasvu eesmärgil, samal ajal kui noori egiptlasi juhendati samuti kandma peenise otsas väikseid raskuseid.

Olulised märkused:

 • Samal põhjusel, et erinevad inimesed tõlgendavad ühtsama harjutust erineval moel, kaasneb harjutustega ka vigastuse risk, kui tehakse midagi liialt jõuliselt. Nende harjutuste tegemisel on kindlasti oluline kuulata oma keha ja mitte teha midagi, mis põhjustab valu.
 • Ükski arst ega ka meie ei soovitaks eales kellelgi kanda peenise otsas raskuseid. See võib olla efektiivne mõndade jaoks, kes seda targalt teevad, aga saatuslik viga teiste jaoks.
 • Kas peenise venitusharjutused töötavad?

  Jah, inimesed kinnitavad nende harjutuste toimimist. Puudub põhjus kahelda, sest kellelgi ei paista olevat majanduslikku või muud põhjust nende harjutuste toimivuse kiitmiseks. Küsimus on pigem selles, kas see meetod töötab piisavalt hästi, et pakkuda rahuldavaid tulemusi, võttes arvesse sellele pühendatavat aega. Me ei kirjuta pikemalt treeningprogrammidest ja tehnikatest, sest enamikele meie lugejatest on meil pakkuda midagi efektsiivsemat, mis põhineb samuti venitamisel ja millel on teaduslikku kinnitust – see on peenise venitusteraapia koos venitusaparaadiga. Tänu põhjalikele uuringutele, mida on tehtud venitusteraapia kohta on võimalik oletada enamvähem, milliseid tulemusi keskmine inimene venitusaparaadiga oodata võib. Peenise venitusseadmest lähemalt järgmises peatükis.

  Peenise venitusaparaat

  Peenise venitamine käsitsi töötab, aga kellelgi meist pole aega terve päev ja iga päev sellega tegeleda. Selleks on loodud spetsiaalselt peenise venitusaparaat, mis hoiab peenist pidevas venitusasendis. Peenise venitusaparaadi korrektne kasutamine on turvaline ja efektiivne viis saada häid tulemusi peenise pikendamisel ja erektsiooni kvaliteedi paranemisel. Peenise venitamine venitusaparaadi abil on ainus teaduslikku kinnitust leidnud efektiivne peenise suurendamise viis, mille läbinud mehed on saavutatud tulemustega rahul. Keskmine lisatav pikkus mõne kuuga on 32%, mis tähendab, et näiteks 10cm-sest peenisest on võimalik kasvatada 13,2cm-ne peenis, 15cm-sest peenisest 19,8cm-ne peenis jne.

  Peenise venitamisseade on sageli ka osa ravist meestele, kes kannatavad peenise kõveruse all, mille ekstreemsem vorm kannab nime Peyronie tõbi. Peenise venitusaparaadi kandmine aitab tõbe leevendada ja sirgendab peenist, mis viib mugavamate ja rahuldavamate vahekordadeni.

  peenise-venitusaparaat

  Mõned olulised asjad, mida teada peenise venitusseadme kasutamise kohta:

 • Peenise venitusseade ei anna tulemust üleöö. Selle kandmine on pikem protsess, mis tähendab, et treeningprogrammi edukaks läbi viimiseks on vaja sihikindlust. Sihikindlusele aitab tublisti kaasa see, kui mõõta peenise pikkust enne treeningprogrammi alustamist ning mõne nädala pärast uuesti mõõtes, nähes kasvu, saad kinnitust, et oled õigel teel. Esimese nädala tulemus jääb paljale silmale märkamatuks, mistõttu on joonlaua kasutamine hea mõte. Pärast esimesi nädalaid venitusaparaadi kandmist võid märgata ka tugevamaid erektsioone.
 • Sõltuvalt peenise venitamise seadme tüübist ja inimesest võib seadme kandmine tekitada ebamugavust. Seetõttu on oluline teha pause - vähemalt kord igas tunnis. Tasub proovida ka peenise venitusaparaatide erinevaid versioone, et leida mugavaim toode enda jaoks. Klassikaline peenise venitusaparaat, mida on kasutatud enamikes uuringutes kasutab peenise tipule kinnitumiseks silikoonist tuubi silmusena. On saadaval ka peenise venitusaparaadid, mis kasutavad silmuse asemel silikoonrihma ja pehmendavaid patju.
 • On oluline kuulata oma keha, isegi kui sinu tootega kaasaskäiv juhend-treeningprogramm ütleb, et peaksid treenima rohkem. Mingil määral ebamugavust peenise venitusaparaadi kandmisel on möödapääsmatu, aga valu ei ole normaalne. Valu korral tuleks vähendada kandmise aega ja teha rohkem või pikemaid pause. Iga mure puhul on parem rääkida uroloogiga. Uroloogid on õppinud sind aitama ja tänu elukestvale õppele teavad nad peenise venitusteraapiast kõike.
 • Teaduslikult kinnitatud tulemused

  National Institutes of Health - www.nih.gov - on üle 10 aasta vältel kogunud andmeid uuringutest, mis kinnitavad peenise venitusteraapia tõhusust peenise pikendamisel, suurendamisel ja kõveruse parandamisel.

  Tulemused on märkimisväärsed

  "Peenise venitusteraapia on asjalik, minimaalselt invasiivne meetod, millega saab esile kutsuda peenise pikenemist efektiivselt ja püsivalt."

  Dr. Prof. Mustafa Faruk Usta, MD

  Akdeniz University School of Medicine

  Avaldatud ajakirjas Translational Andrology and Urology Journal

  Allikas:

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4893512

  akadeniz

  ...Peenise venitusteraapia suurendab oluliselt lõtvunud ja venitatud peenise pikkust ning toob kaasa märkimisväärse peenise kõveruse paranemise...

  Dr. Prof. Mustafa Faruk Usta, MD

  Akdeniz University School of Medicine

  Avaldatud ajakirjas Translational Andrology and Urology Journal

  akadeniz

  "Meie uuring näitas, et peenise venitusseade pikendab peenist tõhusalt ja püsivalt nii lõtvunud kui venitatud olekus…"

  Paolo Gontero, vanemlektor ja uroloog

  Torino ülikool

  Avaldatud ajakirjas British Journal of Urology International

  turin

  "Peenise venitajaid saab pidada minimaalselt invasiivseks ja tõhusaks ravivõimaluseks peenisevarre pikendamiseks…"

  Paolo Gontero, vanemlektor ja uroloog

  Torino ülikool

  Avaldatud ajakirjas British Journal of Urology International

  turin

  "Pärast 6 kuud oli keskmine pikkuse suurenemine märkimisväärne… lõtvunud ja venitatud peenise puhul vastavalt 2,3 ja 1,7 cm."

  Paolo Gontero, vanemlektor ja uroloog

  Torino ülikool

  Avaldatud ajakirjas British Journal of Urology International

  turin

  "Keskmine lõtvunud peenise pikkus suurenes jälgimisperioodi esimesel kuul 8,8 ± 1,2 cm-lt 10,1 ± 1,2 cm-ni ja kolmandal kuul 10,5 ± 1,2 cm-ni."

  Teherani meditsiiniteaduste ülikooli uroloogia uurimiskeskus

  Avaldatud ajakirjas Journal of Sexual Medicine

  issm

  "Peenise venitusseadme kasutamine toob kaasa peenise objektiivse ja subjektiivse pikkuse märkimisväärse paranemise ..."

  Mayo Clinic

  Avaldatud American Urology Associationi poolt

  aua

  Kas peenise venitusseade töötab?

  Ilmselgelt. Erinevalt teistest peenise pikendamise meetoditest kinnitavad peenise venitusaparaadi tõhusust arvukad teaduslikud uuringud. Näitena, üks sellistest uuringutest, mis avaldati ajakirjas Journal of Sexual Medicine aastal 2011 püüdis hinnata peenise venitusteraapia efektiivsust ravina meestele, kes kannatasid kerge või mõõduka erektsioonihäire all. Uuringus osales 21 meest keskmise vanusega 56 aastat.

  Uuringus osalejad läbisid 6-kuuse programmi peenise venitusaparaadiga ning seda kanti 6 tundi päevas ja viis päeva nädalas. Mõõdeti muutuseid peenise pikkuses ja erektsiooni kvaliteedis küsimustiku abil.

  Tulemused näitasid, et pärast 6-kuust kuuri peenise venitusaparaadiga kogesid uuringus osalejad keskmist pikkuse kasvu 2,8cm. Osalejad kogesid ka paranemist erektsiooni kvaliteedis, keskmiselt paranesid erektsioonid 2,3 punkti võrra International Index of Erectile Function (IIEF) skaalal.

  Uuringust järeldati, et peenise venitusaparaadi kandmine võib olla efektiivseks ja turvaliseks raviks meestele, kes kannatavad erektsioonihäirete all.

  Sarnane uuring, mis avaldati British Journal of Urology International-is aastal 2010 püüdis leida venitusaparaadi efektiivsust spetsiifiliselt meestes, kellel on lühike peenis. Osaletjate keskmiseks peenise pikkuseks erektsiooniga oli 7,6cm ning 6-kuuse kuuri tulemuseks oli keskmiselt 1,8cm kasvu. Erektsioonide kvaliteedi tõusu IIEF skaalal täheldati 2,4 punkti võrra.

  Veel ühes uuringus küsitleti ka meeste rahulolu pärast teraapiat skaalal 0-4 punkti, millel keskmiseks hindeks anti 2,8 punkti 4-st.

  Meditsiinilise kvaliteediga venitusseade ilma meditsiinilise hinnasildita:

  peenisevenitusseade

  Hind: 29,95€

  Peenisepumbad

  Peenisepumbad on efektiivne ajutine meetod peenise suurendamiseks, mis on eriti kasulik meestele, kes vähemal või suuremal määral erektsioonihäire käes kannatavad. Pumpamisega saavutatud kivikõva erektsiooni püsimiseks kasutatakse peeniserõngast, mis pannakse peale vahetult pärast pumpamist

  Peenise pumpamine suurendab vereringet peenises ja seda rohkem kui loomulik erektsioon. Teoorias paisuvad rakud vaakumi käes ja see viib püsivate suurenenud rakkude ja peenise kasvuni. Teaduslikke uuringuid peenisepumpade efektiivsuse kohta peenise suurendamise eesmärgil küll eksisteerib, aga liiga vähe, et teha põhjapanevaid järeldusi.

  Kuigi peenisepump on efektiivne tugeva erektsiooni saavutamiseks, kaasnevad selle kasutamisega ka riskid. Ülepumpamine võib kahjustada kudesid, armistumist ja tundlikkuse kadumist. Ei ole soovitatav kasutada pumpa enam kui 20 minutit jutti. Alati tuleks lugeda juhiseid ja kuulata oma keha rohkem kui mistahes juhiseid.

  Peenisepumpadel on mitmekesine sortiment, millest mõned pakuvad rohkem naudingut kui teised. Näiteks on automaatselt vaakumit tekitavaid pumpasid, mille sisu on silikoonist. Leidub vibratsiooniga pumpasid, erineva käepidemega pumpasid, vett kasutavaid pumpasid jne.

  peenisepumbad

  Kas peenisepumbad töötavad?

  Ajutiselt? – Jah.

  Püsivalt? – Tõendeid on, aga neid napib.

  Internetis on ingliskeelne peenise suurendamise entusiastide foorum, kus arvukas hulk kasutajaid vannuvad, et nemad on saavutanud püsivaid tulemusi peenisepumpadega, mis kasutavad vaakumi tekitamiseks vett. Kas need on kõik tegelikud inimesed ja kas see on aus tagasiside või lihtsalt üks suur turundusskeem nende pumpade tootja poolt jääb igaühe enda oletada.

  Üks teaduslik uuring aastast 2008, mis avaldati mainekas Journal of Sexual Medicine-s leidis, et 6 kuud peenisepumba kasutamist andis keskmiseks tulemuseks 0.6cm lisapikkust ja 0.5cm ümbermõõtu.

  Samas ajakirjas avaldatud uuringus aastal 2016 leiti, et 12 kuud peenisepumba kasutamist andis keskmiselt 1.3cm lisapikkust ja 0.7cm ümbermõõtu.

  Ülevaade mitmetest uuringutest peenisepumpade kohta annab kinnitust, et nad on kindlasti hea vahend erektsiooni saavutamiseks ja säilitamiseks, aga nende efektiivsus peenise suurendamisel vajab rohkem uurimist.

  Peatükk 2:Peenise suurendamise operatsioon

  Kas operatsioon on efektiivne meetod peenise suurendamiseks?

  Millised riskid peenise suurendamise operatsiooniga kaasnevad?

  Põhjused, miks seda varianti väga kriitiliselt kaaluda.

  peenise-suurendamise-operatsioon

  Operatsioon peaks olema viimane valik, mida kaaluda, sest sellega kaasnevad tõsised riskid, mille hulka kuuluvad infektsioonid, armistumine, peenise deformeerumine või lühenemine ja erektsioonihäired.

  On mitmeid peenise suurendamise operatsioonide tüüpe, mille hulka kuulub näiteks vaagnaluu ja peenise vahelise kõõluse ümber paigutamine, et peenis ulatuks rohkem kehast välja. Mida suurem on patsiendi peenis enne operatsiooni, seda rohkem sentimeetreid saab sellise meetodiga talle ka lisada.

  Peenise jämeduse suurendamiseks süstitakse rasva, mis võetakse patsiendi enda kehast. See on eraldi protseduur, mida ei tehta koos pikendamisega.

  Peenise pikendamise operatsiooni järgselt tuleb samuti kanda peenise venitusseadet, mis tõstatab küsimuse, milleks üldse minna operatsioonile. Operatsiooniga saavutatavaid sentimeetreid on vaid veidike rohkem kui mida pakub 6-kuuline programm venitusaparaadiga.

  On oluline märkida, et enamik peenise suurendamise operatsioonidel käivaid mehi on normaalmõõdulise peenisega ja seda operatsiooni tegelikult ei vaja. Operatsioonide tulemusi on uuritud ja need on keskmiselt ebarahuldavad, mis võib tuleneda esiteks operatsiooniga kaasnevate riskide realiseerumisest. Patsientide madal rahulolu operatsioonist võib tuleneda ka sellest, et paljud, kes on valmis võtma nii suuri riske ilma väga mõjuva põhjuseta kannatavad kehataju häire käes. Sarnaselt söömihäirega inimesele, kes tunneb alati, et pole piisavalt kõhn, tunneb mees, kellel on kehataju häire seoses oma peenisega alati, et tal pole piisavalt suur. On välja käidud ja uuringud paistavad kinnitavat, et peenise suurendamise operatsioonidel käinud mehed oleksid saanud efektiivsemat abi vaimse tervise arstidelt.

  Kõigile, kes on läbinud peenise pikendamise programmi venitamise teel koos venitusaparaadiga, kelle peenis on normaalmõõduline ja kes arvavad, et soovivad sellegi poolest minna operatsioonile, sooviksime rõhutada, et mitte kõik arstid pole ühesugused ja oma ametit valinud inimeste aitamiseks. Eestis on vähemalt üks ilukliinik, kus selliseid operatsioone meestele tehakse. Soovitaksime pöörduda ilukliinikutesse perioodil, mil majandus õitseb ja kliinikutel tööd jagub: nii saab patsient suurema tõenäosusega ausamat infot selle kohta, milliseid tulemusi võib ta operatsioonist oodata ja kliinik vaidleb suurema tõenäosusega protseduuri vastu, kui on näha, et see on perspektiivitu ja rahuldavat tulemust oodata pole.

  Kas see toimib?

  Jah, ning mõndadel juhtudel on see ka hea mõte, aga samas on uuringud näidanud, et enamik patsiente, kes on invasiivsete protseduuride teed läinud, ei ole sellega jäänud rahule kas ebapiisavate tulemuste või tüsistuste pärast.

  Peatükk 3:Pillid, kreemid ja spreid

  Milliseid pille tuleks vältida ja millist kasu on oodata toodetest, mida osta tasub?

  Kellel võib olla nendest toodetest kasu?

  pillid

  Peenist suurendavate pillide, spreide ja kreemide toime on ajutine. Ajutine efekt võib kesta mõnikümmend minutit või ööpäevaringselt. Kui läbid tablettide kuuri, millega paraneb verevarustus ja libiido, siis võid kogeda tugevamaid, suuremaid erektsioone nii päeval kui öösel. Kui kasutad tugeva toimeainega lokaalset spreid või kreemi, mis tagab maksimaalse verevarustuse, siis koged efekti mõnikümmend minutit.

  Meetod on efektiivne suitsetajatele ja vanematele meestele. Noor, terve ja tugeva libiidoga 20-aastane mees ei näe nendel meetoditel märkimisväärset peenise suurenemist.

  On pille, mida kirjutavad välja arstid ja mida saab ainult apteekidest. Nende mõju erektsioonihäiretega meestele on väga hea ja toob enamasti väga rahuldavaid tulemusi – paremaid kui tooted, mida sekspoodides pakutakse.

  Ei tasu isegi proovida tooteid, mis lubavad ulmelisi sentimeetreid püsivat kasvu. Võib eeldada, et toodete koostisosade valimisel on oldud sama ebaeetilised kui nende toodete reklaamide valmistamisel. Samamoodi ei tasu osta tuntud retseptiravimite illegaalseid koopiaid mustalt turult. Kuna nende tootjate kavatsustes ei ole võtta vastutust kellegi võimalike terviserikete eest, siis võib eeldada, et tootmisel ei pöörata suurt tähelepanu kvaliteedile.

  Kas need tooted töötavad?

  Mõned, aga alati ajutiselt. Nendest toodetest ei maksa oodata peenise kasvamist ehk püsivat suuremat peenist, nagu pannakse uskuma paljudes reklaamides või jäetakse mulje toodete pakenditel.

  Peatükk 4:Kui suurt peenist naised eelistavad?

  Mis suurusega lelusid me kõige rohkem müüme ehk mida naised tegelikult tahavad?

  Millal võiksid mõelda peenise suurendamisest loobumisele?

  kui-suurt-peenist-naised-eelistavad

  Kui oled vallaline mees

  Kui naistelt küsida, kas suurus loeb, siis kõige sagedasem kõrvalepõige sellest küsimusest on “pole oluline suurus, vaid mis sellega teha oskad”. Aga sa oled mees ja sa tahad konkreetset empiirilist vastust sentimeetrites mitte häma. Sa tahad teada, kui suure riista naine valiks, kui ta paneks oma ideaalmeest kokku kataloogi järgi.

  Õnneks meil on kataloog. Ja just seda naised siin teevad – valivad endale sobiva suurusega lelu. Eelistused on erinevad, aga 17cm on see number, mis läheb peale kõige suuremale hulgale (üle 90%) naistest. Niisiis, kui sa oled vallaline mees ja tahaksid olla ideaalne voodikaaslane järgmisele naisele, keda kohtad, siis meie andmetele tuginedes sa tahad olla 17cm. Ja muidugi sa võiksid olla ka koos vibratsiooniga. (Õnneks meil on selle jaoks ka lahendusi!)

  Kui oled 17cm või rohkem, siis meie soovitus on mitte suurendada oma peenist. On tõsi, et mõned naised just eelistavadki väga suurt peenist. Kuna gigantne peenis on haruldus, siis võid olla sellega nõutud mees, kuna naisi, kes suurt peenist ihaldavad on palju rohkem kui mehi, kellel see on. Aga kui sa oled tavaliste prioriteetidega mees, kes tahab ühel päeval ühe naisega paikseks jääda, siis 17cm on parim, mis olla saad.

  17

  Kui juba oled suhtes

  Sa oled keerulises seisus, sest sa ei saa otse küsida, mis tema jaoks ideaalne suurus on. Ta ütleb sulle seda, mida sa kuulda tahad: "sa oled ideaalne või siis võiksid olla natuke väiksem". Ainult ta sõbrannad või teine mees teavad, mida ta sinu suurusest tegelikult arvab.

  Kui sa oled liiga suur, siis sa juba tead seda: tal on kohati valus või mõned poosid ei sobi teile üldse. Aga kui sa pole liiga suur, siis elad õndsas teadmatuses senikaua, kui suhe kestab. Sest kui ei kesta, siis... küll teada antakse.

  Juhul, kui oled jõudnud järeldusele, et tahad suuremat peenist, siis kaalu meie spetsiaalset peenise venitusaparaati, mis aitab sul turvaliselt ja kindlalt kasvada. See on ainus tõestatud meetod, mis aitab saavutada püsivaid tulemusi peenise pikendamisel.