Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Peenise Pikendamine: Kogu Tõde ja Valed

peenise-pikendamine

See on teema, mille kohta leidub internetis palju väärinfot. Kuna peenise suurus on mingil määral iga mehe jaoks oluline ja kuna suuremat peenist seostatakse uhkuse ja mehelikkusega, siis on isegi keskmise peenisega mees kergeks sihtmärgiks turundajatele ja firmadele, kes hõlptulu eesmärgil seda ebakindlust meestes ära kasutavad. Internetis leiduvates reklaamides antakse suuri lubadusi, kuid täiesti alusetult ja tehakse seda teadlikult, püüdes mehi lohku tõmmata. Selles artiklis vaatame tõelisi peenise suurendamise meetodeid ja püüame anda väärt infot selle kohta, kui suurt rahulolu ja milliseid tulemusi võib igast meetodist oodata.

Peatükk 1:Peenise pikendamise viisid naturaalsel teel

Millised on valikud ja kui suurt kasvu võid oodata naturaalsetel meetoditel?

Kuidas suurendada peenist naturaalsel teel turvaliselt ja efektiivselt?

loomulikud-viisid-peenise-suurendamiseks

Peenise venitusharjutused

Peenise venitamisharjutused (või jelqing) on iseseisvalt läbiviidav teraapia, mis hõlmab endas peenise venitusi ja massaaži. Kuigi paljud räägivad peenise suurenemisest ja paranenud erektsiooni kvaliteedist nende harjutuste tegemise tulemusel, siis seda kõike on raske teaduslikult ja objektiivselt hinnata. Andes sama treeningkava kahele inimesele, järgivad nad seda erinevate tehnikate ja pigistuse tugevusega, mis teeb sellele meetodile teadusliku hinnangu andmise väga raskeks.

Vaatamata teaduse puudumisele on venituse meetodil pikk ajalugu. Juba 2000 aastat tagasi mehed mõndades aafrika hõimudes riputasid peeniste külge raskuseid, et kannustada kasvu. Üllatavalt on see meetod senini mõndades hõimudes kasutusel, vaatamata selle potentsiaalsele kahjulikkusele.

Noored araablased tegelesid jelgimisega ehk peenise massaažiga kasvu eesmärgil, samal ajal kui noori egiptlasi juhendati samuti kandma peenise otsas väikseid raskuseid.

Olulised märkused:

 • Samal põhjusel, et erinevad inimesed tõlgendavad ühtsama harjutust erineval moel, kaasneb harjutustega ka vigastuse risk, kui tehakse midagi liialt jõuliselt. Nende harjutuste tegemisel on kindlasti oluline kuulata oma keha ja mitte teha midagi, mis põhjustab valu.
 • Ükski arst ega ka meie ei soovitaks eales kellelgi kanda peenise otsas raskuseid. See võib olla efektiivne mõndade jaoks, kes seda targalt teevad, aga saatuslik viga teiste jaoks.
 • Kas peenise venitusharjutused töötavad?

  Jah, inimesed kinnitavad nende harjutuste toimimist. Puudub põhjus kahelda, sest kellelgi ei paista olevat majanduslikku või muud põhjust nende harjutuste toimivuse kiitmiseks. Küsimus on pigem selles, kas see meetod töötab piisavalt hästi, et pakkuda rahuldavaid tulemusi, võttes arvesse sellele pühendatavat aega. Kahjuks on see küsimus, mis ei leia kunagi vastust. Me ei kirjuta pikemalt treeningprogrammidest ja tehnikatest, sest enamikele meie lugejatest on meil pakkuda midagi efektsiivsemat, mis põhineb samuti venitamisel ja millel on teaduslikku kinnitust – see on peenise venitusaparaat. Tänu teadusele on võimalik hinnata enamvähem, milliseid tulemusi keskmine inimene venitusaparaadiga oodata võib. Peenise venitusseadmest lähemalt järgmises peatükis.

  Peenise venitusaparaat

  Peenise venitamine käsitsi töötab, aga kellelgi meist pole aega terve päev ja iga päev sellega tegeleda. Ja selleks on loodud spetsiaalselt peenise venitusaparaat, mis hoiab peenist pidevas venitusasendis. Peenise venitusaparaadi korrektne kasutamine on turvaline ja efektiivne viis saada häid tulemusi peenise pikendamisel ja erektsiooni kvaliteedi paranemisel. Peenise venitamine venitusaparaadi abil on ainus teaduslikku kinnitust leidnud efektiivne peenise suurendamise viis, mille läbinud mehed on saavutatud tulemustega rahul.

  Peenise venitamisseade on sageli ka osa ravist meestele, kes kannatavad peenise kumeruse all, mille ekstreemsem vorm kannab nime Peyronie tõbi. Peenise venitusaparaadi kandmine aitab tõbe leevendada ja sirgendab peenist, mis viib mugavamate ja rahuldavamate vahekordadeni.

  peenise-venitusaparaat

  Mõned olulised asjad, mida teada peenise venitusseadme kasutamise kohta:

 • Peenise venitusseade ei anna tulemust üleöö. Selle kandmine on ebamugav ja tülikas, mis tähendab, et treeningprogrammi edukaks läbi viimiseks on vaja sihikindlust. Sihikindlusele aitab tublisti kaasa see, kui mõõta peenise pikkust enne treeningprogrammi alustamist ning mõne nädala pärast uuesti mõõtes, kui on juba näha esimesed millimeetrid kasvu, saad kinnitust, et oled õigel teel. Esimesed millimeetrid jäävad paljale silmale märkamatuks, mistõttu on joonlaua kasutamine hea mõte. Pärast esimesi nädalaid venitusaparaadi kandmist võid märgata ka tugevamaid erektsioone.
 • Sõltuvalt peenise venitamise seadme tüübist võib seadme kandmise hetkel olla mingil määral piiratud vereringe peenise tipus. Seetõttu on oluline teha sagedasi pause - vähemalt kord igas tunnis, et vältida peenise vigastamist. Tasub proovida ka peenise venitusaparaatide erinevaid versioone, et leida mugavaim toode enda jaoks. Klassikaline peenise venitusaparaat, mida on kasutatud enamikes uuringutes kasutab peenise tipule kinnitumiseks silikoonist tuubi silmusena. On saadaval ka peenise venitusaparaadid, mis kasutavad silmuse asemel silikoonrihma ja pehmendavaid patju (vt. Male Edge peenise venitusaparaadid).
 • On oluline kuulata oma keha, isegi kui sinu tootega kaasaskäiv juhend-treeningprogramm ütleb, et peaksid treenima rohkem. Mingil määral ebamugavust peenise venitusaparaadi kandmisel on möödapääsmatu, aga valu tuleb vältida. Valu korral tuleks vähendada kandmise aega ja teha rohkem või pikemaid pause. Iga mure puhul on parem rääkida uroloogiga kui võtta kuulda nõu kelleltki internetis. See ei ole asi, mille pärast piinlikkust tunda. Uroloogid on õppinud, et sind aidata ja nad teavad peenise venitusaparaatidest kõike.
 • Kas peenise venitusseade töötab?

  Jah. Erinevalt teistest peenise pikendamise meetoditest kinnitavad peenise venitusaparaadi tõhusust ka arvukad teaduslikud uuringud. Näitena, üks sellistest uuringutest, mis avaldati ajakirjas Journal of Sexual Medicine aastal 2011 püüdis hinnata peenise venitusteraapia efektiivsust ravina meestele, kes kannatasid kerge või mõõduka erektsioonihäire all. Uuringus osales 21 meest keskmise vanusega 56 aastat.

  Uuringus osalejad läbisid 6-kuuse programmi peenise venitusaparaadiga ning seda kanti 6 tundi päevas ja viis päeva nädalas. Teadlased mõõtsid muutuseid peenise pikkuses ja erektsiooni kvaliteedis küsimustiku abil.

  Tulemused näitasid, et pärast 6-kuust kuuri peenise venitusaparaadiga kogesid uuringus osalejad väikest kasvu peenise pikkuses. Keskmine peenise pikkuse kasv oli 1,8cm. Osalejad kogesid ka paranemist erektsiooni kvaliteedis, keskmiselt paranesid erektsiooni 2.3 punkti võrra International Index of Erectile Function (IIEF) skaalal.

  Uuringust järeldati, et peenise venitusaparaadi kandmine võib olla efektiivne ja turvaline ravi meestele, kes kannatavad erektsioonihäirete all.

  Sarnane uuring, mis avaldati British Journal of Urology International-is aastal 2010 püüdis leida venitusaparaadi efektiivsust spetsiifiliselt meestes, kellel on lühike peenis. Osaletjate keskmiseks peenise pikkuseks erektsiooniga oli 7.6cm ning 6-kuuse kuuri tulemuseks oli keskmiselt 1,8cm kasvu. IIEF skaalal erektsioonide kvaliteedi tõusu märgati keskmiselt 2.4 punkti võrra.

  Peenisepumbad

  Peenisepumbad on efektiivne ajutine meetod peenise suurendamiseks, mis on eriti kasulik meestele, kes vähemal või suuremal määral erektsioonihäire käes kannatavad. Pumpamisega saavutatud kivikõva erektsiooni püsimiseks kasutatakse peeniserõngast, mis pannakse peale vahetult pärast pumpamist

  Peenise pumpamine suurendab vereringet peenises ja seda rohkem kui loomulik erektsioon. Teoorias paisuvad rakud vaakumi käes ja see viib püsivate suurenenud rakkude ja peenise kasvuni. Teaduslikke uuringuid peenisepumpade efektiivsuse kohta peenise suurendamise eesmärgil küll eksisteerib, aga liiga vähe, et teha põhjapanevaid järeldusi.

  Kuigi peenisepump on efektiivne tugeva erektsiooni saavutamiseks, kaasnevad selle kasutamisega ka riskid. Ülepumpamine võib kahjustada kudesid, armistumist ja tundlikkuse kadumist. Ei ole soovitatav kasutada pumpa enam kui 20 minutit jutti. Alati tuleks lugeda juhiseid ja kuulata oma keha rohkem kui mistahes juhiseid.

  Peenisepumpadel on mitmekesine sortiment, millest mõned pakuvad rohkem naudingut kui teised. Näiteks on automaatselt vaakumit tekitavaid pumpasid, mille sisu on silikoonist. Leidub vibratsiooniga pumpasid, erineva käepidemega pumpasid, vett kasutavaid pumpasid jne.

  peenisepumbad

  Kas peenisepumbad töötavad?

  Ajutiselt? – Jah.

  Püsivalt? – Tõendeid on, aga neid napib.

  Internetis on ingliskeelne peenise suurendamise entusiastide foorum, kus arvukas hulk kasutajaid vannuvad, et nemad on saavutanud püsivaid tulemusi peenisepumpadega, mis kasutavad vaakumi tekitamiseks vett. Kas need on kõik tegelikud inimesed ja kas see on aus tagasiside või lihtsalt üks suur turundusskeem nende pumpade tootja poolt jääb igaühe enda oletada.

  Üks teaduslik uuring aastast 2008, mis avaldati mainekas Journal of Sexual Medicine-s leidis, et 6 kuud peenisepumba kasutamist andis keskmiseks tulemuseks 0.6cm lisapikkust ja 0.5cm ümbermõõtu.

  Samas ajakirjas avaldatud uuringus aastal 2016 leiti, et 12 kuud peenisepumba kasutamist andis keskmiselt 1.3cm lisapikkust ja 0.7cm ümbermõõtu.

  Ülevaade mitmetest uuringutest peenisepumpade kohta annab kinnitust, et nad on kindlasti hea vahend erektsiooni saavutamiseks ja säilitamiseks, aga nende efektiivsus peenise suurendamisel vajab rohkem uurimist.

  Peatükk 2:Peenise suurendamise operatsioon

  Kas operatsioon on efektiivne meetod peenise suurendamiseks?

  Millised riskid peenise suurendamise operatsiooniga kaasnevad?

  Põhjused, miks seda varianti väga kriitiliselt kaaluda.

  peenise-suurendamise-operatsioon

  Operatsioon peaks olema viimane valik, mida kaaluda, sest sellega kaasnevad tõsised riskid, mille hulka kuuluvad infektsioonid, armistumine, peenise deformeerumine või lühenemine ja erektsioonihäired.

  On mitmeid peenise suurendamise operatsioonide tüüpe, mille hulka kuulub näiteks vaagnaluu ja peenise vahelise kõõluse ümber paigutamine, et peenis ulatuks rohkem kehast välja. Mida suurem on patsiendi peenis enne operatsiooni, seda rohkem sentimeetreid saab sellise meetodiga talle ka lisada.

  Peenise jämeduse suurendamiseks süstitakse rasva, mis võetakse patsiendi enda kehast. See on eraldi protseduur, mida ei tehta koos pikendamisega.

  Peenise pikendamise operatsiooni järgselt tuleb samuti kanda peenise venitusseadet, mis tõstatab küsimuse, milleks üldse minna operatsioonile. Operatsiooniga saavutatavaid sentimeetreid on vaid veidike rohkem kui mida pakub 6-kuuline programm venitusaparaadiga.

  On oluline märkida, et enamik peenise suurendamise operatsioonidel käivaid mehi on normaalmõõdulise peenisega ja seda operatsiooni tegelikult ei vaja. Operatsioonide tulemusi on uuritud ja need on keskmiselt ebarahuldavad, mis võib tuleneda esiteks operatsiooniga kaasnevate riskide realiseerumisest. Patsientide madal rahulolu operatsioonist võib tuleneda ka sellest, et paljud, kes on valmis võtma nii suuri riske ilma väga mõjuva põhjuseta kannatavad kehataju häire käes. Sarnaselt söömihäirega inimesele, kes tunneb alati, et pole piisavalt kõhn, tunneb mees, kellel on kehataju häire seoses oma peenisega alati, et tal pole piisavalt suur. On välja käidud ja uuringud paistavad kinnitavat, et peenise suurendamise operatsioonidel käinud mehed oleksid saanud efektiivsemat abi vaimse tervise arstidelt.

  Kõigile, kes on läbinud peenise pikendamise programmi venitamise teel koos venitusaparaadiga, kelle peenis on normaalmõõduline ja kes arvavad, et soovivad sellegi poolest minna operatsioonile, sooviksime rõhutada, et mitte kõik arstid pole loodud võrdsetena. Eestis on vähemalt üks ilukliinik, kes selliseid operatsioone meestele teeb. Soovitaksime pöörduda ilukliinikutesse perioodil, mil majandus õitseb ja kliinikutel tööd jagub: nii saab patsient suurema tõenäosusega ausamat infot selle kohta, milliseid tulemusi võib ta operatsioonist oodata ja kliinik vaidleb suurema tõenäosusega protseduuri vastu, kui on näha, et see on perspektiivitu ja rahuldavat tulemust oodata pole.

  Kas see toimib?

  Jah, ning mõndadel juhtudel on see ka hea mõte, aga uuringud näitavad, et enamik patsiente ei ole operatsiooni tulemustega rahul.

  Peatükk 3:Pillid, kreemid ja spreid

  Milliseid pille tuleks vältida ja millist kasu on oodata toodetest, mida osta tasub?

  Kellel võib olla nendest toodetest kasu?

  pillid

  Peenist suurendavate pillide, spreide ja kreemide toime on ajutine. Ajutine efekt võib kesta mõnikümmend minutit või ööpäevaringselt. Kui läbid tablettide kuuri, millega paraneb verevarustus ja libiido, siis võid kogeda tugevamaid, suuremaid erektsioone nii päeval kui öösel. Kui kasutad tugeva toimeainega lokaalset spreid või kreemi, mis tagab maksimaalse verevarustuse, siis koged efekti mõnikümmend minutit.

  Meetod on efektiivne suitsetajatele ja vanematele meestele. Noor, terve ja tugeva libiidoga 20-aastane mees ei näe nendel meetoditel märkimisväärset peenise suurenemist.

  On pille, mida kirjutavad välja arstid ja mida saab ainult apteekidest. Nende mõju erektsioonihäiretega meestele on väga hea ja toob enamasti väga rahuldavaid tulemusi – paremaid kui tooted, mida sekspoodides pakutakse.

  Ei tasu isegi proovida tooteid, mis lubavad ulmelisi sentimeetreid püsivat kasvu. Võib eeldada, et toodete koostisosade valimisel on oldud sama ebaeetilised kui nende toodete reklaamide valmistamisel. Samamoodi ei tasu osta tuntud retseptiravimite illegaalseid koopiaid mustalt turult. Kuna nende tootjate kavatsustes ei ole võtta vastutust kellegi võimalike terviserikete eest, siis võib eeldada, et tootmisel ei pöörata suurt tähelepanu kvaliteedile.

  Kas need tooted töötavad?

  Mõned - ja ajutiselt. Nendest toodetest ei maksa oodata peenise kasvamist ehk püsivat suuremat peenist, nagu pannakse uskuma paljudes reklaamides ja toodete pakenditel.

  Peatükk 4:Kui suurt peenist naised eelistavad?

  Mis suurust me kõige rohkem müüme ehk mida naised tegelikult tahavad?

  Millal võiksid mõelda peenise suurendamisest loobumisele?

  kui-suurt-peenist-naised-eelistavad

  Kui oled vallaline mees või kui sulle meeldib magada mitmete naistega

  Kui naistelt seda küsida, siis kõige sagedasem kõrvalepõige sellest küsimusest on “Pole oluline suurus, vaid mida sellega teha oskad”. Aga sa oled mees ja sa tahad konkreetset empiirilist vastust, sentimeetrites. Kui naine paneks meest kokku kataloogi järgi, siis kui suure riista ta sellele mehele valiks?

  Õnneks meil on kataloog. Ja just seda naised siin teevad – valivad endale sobiva suurusega lelu. Niisiis, kui sa magad mitmete naistega ja tahaksid olla ideaalmees järgmisele naisele, keda kohtad, siis meie andmetele tuginedes sa tahad olla circa 17cm. Ja sa võiksid tulla koos vibratsiooniga. ;)

  17cm on keskmine suurus, mida me müüme ja seega parim sobivus keskmisele naisele, keda sa oma elus kohtad. Kui sa oled 17cm või rohkem, siis meie soovitus on mitte suurendada oma peenist. On tõsi, et mõned naised just eelistavadki väga suurt peenist ja kuna selline peenis on haruldus, siis oled sellega kuum kaup, kuna naisi, kes suurt peenist ihaldavad on palju rohkem kui mehi, kellel see on. Aga kui sa oled lihtne ja tavaliste prioriteetidega mees, kes tahab ühel päeval ühe naisega paikseks jääda, siis konkreetne vastus, mille poole on hea mõte püüelda on 17cm - keskmiselt selline on naiste soov. Kui oled üle selle, siis oled tõenäoliselt oma väljavalitule juba liiga suur.

  17

  Kui oled suhtes ühe naisega

  Sa oled keerulises seisus, sest sa ei saa otse küsida, mis tema jaoks ideaalne suurus on. Ta ütleb sulle seda, mida sa kuulda tahad: sa oled ideaalne või siis võiksid olla 1cm väiksem. Ta sõbrannad teavad, mida ta sinu suurusest arvab, aga nemad tõenäoliselt ei ütle sulle ka.

  Kui sa oled liiga suur, siis sa juba tead seda: tal on kohati valus või mõned poosid ei sobi teile üldse. Aga kui sa oled väike, siis ehk ongi parim elada õndsas teadmatuses. Loodetavasti ei lähe te lahku ja sa ei pea kunagi teada saama, sest kui lähete ja seda ebasõbralikul viisil, siis võid olla kindel, et sulle meenutatakse vähemalt kord kuus, et olid liiga väike.

  Kokkuvõte

  Kaalu meie spetsiaalset peenise venitusaparaati, mis aitab sul turvaliselt ja kindlalt kasvada 17cm suunas, ent pea meeles, et heade tulemuste saavutamine nõuab vaeva ja järjepidevust.