Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Poke Me üles-alla funktsiooniga räbbit

49,95 €
Laos
SKU
G8288

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

 • Kiire ja mugav vormistamine
 • 0% intress. 0€ lisakulu
 • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Tellides praegu on meil võimalik see toode lähetada: Täna

Pöörlev

Toote kirjeldus

 • Multifunktsionaalne, pöörlev ja üles-alla suunas puksiv vibraator. Koos lisanaudingut pakkuva jänesekõrvade kujulise kliitorierutiga on see täiuslik lelu kogenutele.
 • Tavalise sirgelt pöörlemise asemel stimuleerib Endless Pleasure vibraator lisaks ka seestpoolt üles-alla liigutustega, mis intensiivistab naudingut. See võimas mänguasi sobib suurepäraselt neile, kes otsivad oma intiimelus värsket mängulisust ja uusi kogemusi.
 • Multifunktsionaalne: Erinevad vibratsiooni režiimid
 • Mootorite kiirused on eraldi muudetavad. Vasakpoolsetest nuppudest on muudetav kuulide keerlemiskiirus ja üles-alla kiirus. Parempoolsetest nuppudest on reguleeritav kliitorivibraatori intensiivsus.

Füüsilised omadused

Materjal Jelly
Struktuur Pehme pind, Muljutav
Tekstuur Tekstuuriga
Veekindel? On veekindel

Tehniline info

Toite tüüp USB-laetav aku
Funktsioonid Kiirused ja mustrid
Juhtimine Nupust

Mõõtmed

Pikkus (cm) 24
Sisestatav Pikkus (cm) 12
Läbimõõt (cm) 3,5
Põhja kuju Käepide

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!
 1. Mini-Räbbit
  Mini-Räbbit
  19,95 €