Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Vedelad vibraatorid: Mida teeb vibreeriv geel?

vead

Vedel vibraator või vibreeriv geel on terminid, mis panenevad nii mõnelgi esmakuuljal fantaasia tööle. Terminid on sünonüümsed ja viitavad tootele, mis pakuvad kasutajale 15-30 minutit õrritust ja käed-vabat naudingut intiimpiirkonnas.

Mis on vedel vibraator?

Et vibreerivat geeli kõige lihtsamini ette kujutada, on tegu nagu iga teise kehale määritava geeliga, näiteks valuleevendusgeeliga, aga valu kõrvaldate toimeainete asemel sisaldavad vibreerivad geelid toimeaineid, mis annavad meeldiva tunde. See tunne erineb tootelt tootele ja võib olla soojus, surin, pulseerimine või vibreerimine.

Vedelad vibraatorid on mõeldud määrimiseks kliitorile või peenise tipule, mis on ainsad kohad, kus nende mõju tunda saab ja määrimise järel pakuvad nad vibratsioonilaineid, mis pole päris samad nagu vibraatori omad, aga olenevalt geelist võivad olla kas õrnad või väga intensiivsed.

Aistingud olenevad konkreetse toote koostisest, pakkudes tundeid nagu surin, lainetus, vibratsioon, kipitus, kuumus või jahutus. Jahutava efektiga vibreerivad geelid sisaldavad näiteks mentooli ja sobivad kõige paremini neile, kes on teiste vibreerivate geelide suhtes liiga tundlikud. Mentool aitab vähendada vibreeriva geeli intensiivsust.

Kuidas erineb vedel vibraator klassikalisest vibraatorist

Vedelad vibraatorid esindavad üht uusimat innvoatsiooni seksuaaltervise vallas. Erinevalt traditsioonilistest vibraatoritest, mis on tahked ja mehaanilised, annavad vedelad vibraatorid seksuaalsele naudingule vedela dimensiooni.

Erinevalt vibraatorist, mille stimulatsioon kaob niipea, kui see keha vastast eemaldada, jääb vibreeriv geel tööle pikemaks ajaks, ka pärast maha pesemist, seega on vibreeriva geeli kasutamine pikemaajalisem naudingule pühendumine. Arvestada võib 15-30 minutiga. Mõne jaoks võib olla selline kontrolli puudumine ka lisastiimuliks.

vibreerivgeel

Millal kasutada vibreerivaid geele?

Vibreerivad geelid sobivad väga hästi nii üksi kui partneriga mängimiseks. Näiteks kasuta vibreerivat geeli oma lemmiku erootilise teose lugemisel ning võid peagi avastada end kogemas tuksumist ja kokkutõmbeid, mis viivad sind samasugusesse õndsusse nagu millest raamat räägib. Või kasuta vedelat vibraatorit oma kinni seotud partneri õrritamiseks ja haripunktini viimiseks. Võimalused on lõputud, kuna vedel vibraator jätab käed vabaks.

Mida kaaluda enne vibreeriva geeli kasutamist

Esmalt tuleks vibreerivaid geele määrida väikses koguses kuhugi mujale kui erogeensetesse kohtadesse, sest kliitoril või peenisel võib olla raske eristada allergilist reaktsiooni geeli normaalsest mõjust: mõlemad on intensiivsed ja võtavad hingetuks. Et välistada allergiaid, proovi geeli esmalt näiteks randmel, kus see ei tohiks põhjustada mingit aistingut (välja arvatud jahutav tunne mentooliga toote puhul).

Vaata parimaid vedalaid vibraatoreid, mida tänasel päeval toodetakse siit!