Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Kuidas valida anaaltapp

Kõik, mida pead teadma anaaltapi soetamisel

 

anaaltapp

Kui sul on tekkinud huvi anaaltappide või anaalseksi vastu ning tahad kogeda uut tunnet, teada kuidas valida endale sobivat anaaltappi, siis oled õiges kohas.

Sinu tagumikus on tundlikke närvilõpmeid, mille stimuleerimine võib luua imelise tunde. Aga kuidas nendeni ulatuda? Mõistagi aitab siin sõrm või partneri peenis, aga on veel parem lahendus, mis sobib eriti hästi ka algajatele anaalseksi huvilistele - anaaltapp.

 

Anaaltapid


Anaaltapp on tavaliselt väike lelu, mille kuju on vormitud sobitumaks täpselt sinu õõnsusega, et aidata sul avastada naudinguid, mis sinus peituvad. Pole olemas parimat anaaltappi, neid on iga kuju ja suurusega ning üks ei ole parim valik igaühele. Valik sõltub kasutaja eelistustest, anatoomiast ja suutlikkusest. Ära arva, et suudad oma süütusse aanusesse panna meie kõige suurema anaaltapi - mitte vähemalt algajana. Valides hoolikalt ja valides õige anaaltapi oled valmis saavutama intensiivsemaid ja teistsuguseid orgasme kui millega harjunud oled.

buttplugid

Asjad, mida anaaltapi valimisel kaaluda


Anaaltappide tüübid

Tüübid jagunevad kuju ja funktsioonide järgi. Näiteks leidub seest õõnes anaaltappe, väljapoole pressivaid tappe ja õhku täispumbatavaid anaaltappe. Kui varasemalt olid lihtsalt vibratsiooniga ja ilma selleta anaaltapid, siis täna saad oma anaaltappi juhtida ka äpist. Meestele, kes soovivad kogeda eesnäärme stimulatsiooni leidub spetsiaalse kujuga anaaltappe või "probe"-sid, mille puhul piisab vaid sisestamisest ja tapp leiab ise tee eesnäärmeni.

Materjal

Me soovitame alati valida võimalusel silikoonist anaaltapp ja seetõttu neid ka nii palju oma tootevalikusse pannud oleme. Silikoon on mittepoorne materjal, sarnaselt metallile, kuid olles sealjuures pehme. On ka silikoonist pehmemaid materjale, mida mõned eelistavad tunde pärast, mida need pakuvad, kuid nende puhul tuleb arvestada anaaltapi lühema elueaga, kuna nende pind on poorne, mis tähendab, et neid ei ole võimalik 100% puhtaks pesta, nii nagu saab metalli ja silikooni.

Suurus

Anaaltapid on üldiselt soodsad, aga enne kui lähed suure tapi peale raha kulutama, veendu kõigepealt, kas sulle meeldib tunne, mida see pakkuda võib. Tee sõrmetest. Kui see sind ei hirmutanud, siis vali alustuseks väike anaaltapp. Valides liiga suure riskid haiget saamisega ja võid kaotada soovi seda kunagi uuesti proovida. Ja sellest oleks pagana kahju, sest kõik pepud väärivad aegajalt korralikku tappimist.

buttplugid

Libesti

Erinevalt tupest ei ole tagumik iselibestuv, seega ära proovi kasutada anaaltappi ilma hea vee baasil libestita. Kui sul juba on libesti, siis veendu, et see oleks vee baasil. Silikooni baasil libestid on üldiselt anaaliks paremad ja libestavad kauem, aga nad ei sobi kasutamiseks anaaltappidega, kuna pikapeale söövad lelu materjali ära. Samas võib silikoonlibestit vabalt kasutada metallist anaaltappidega.

Kuidas anaaltappi kasutada


1. Ole puhas.

Partneriga on see elementaarne viisakus ja üksi teed oma elu nii palju lihtsamaks. Enamus inimeste puhul piisab sellest, kui oled samal päeval kempsus ja pesus käinud, aga kui tahad olla krudisevalt puhas ja enesekindel, siis tee 45 minutit enne mängu täielik puhastus klistiiriga.

2. Sisestamine.

Samm 1: Libesta.

Samm 2: Ole õrn. Mängi libestatud sõrmega ümberringi ja sisesta see aeglaselt. Lõdvestuda aitab ka see, kui oled enne juba ühe orgasmi saanud. Järgmiseks libesta anaaltapp ja sisesta aeglaselt tema. Kui tunned ebamugavust, siis peatu, kuni su keha kohaneb uue olukorraga, misjärel saad mugavalt jätkata. Libista anaaltapp sisse, kuni tapi kitsa kohani, millest alates anaaltapi laienev jalus tema edasise sisenemise ise peatab. Nüüd on anaaltapp turvaliselt paigas ja saad jätkata mängimist parneriga või oma teiste leludega, tundes täistunnet, mis võimendab kõiki su teisi naudinguid. Kui oled naine, siis anaaltapp täidab sind vaagnapiirkonnast moel, mis muudab su tupe tihedamaks ka su partnerile. Ja see on juba win-win. Kui jõuad orgasmini, tunned intensiivsemaid kokkutõmbeid kui ilma anaaltapita, sest anaaltapp stimuleerib sind närvidest, mis tavaliselt jäävad ilma tähelepanuta.

"Libesta, libesta ja libesta natuke veel"

Osta 250ml vee baasil libesti 11,95€ eest siit.

libesti
Anaaltapid
Anaalhelmed
Eesnäärme massaaž