Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel
Peenisepumbad

PEENISEPUMBAD

Peenisepumbad

Kas tahad suurendada peenise mõõtmeid ja vastupidavust voodis? Peenisepumba kasutamine on üks väheseid viise, millega peenisele suurust lisada. Lisaks võib peenisepumba kasutamine aidata kaasa erektsioonide saavutamisele, mistõttu soovitavad meestearstid sageli peenisepumpa kasutada erektsioonihäiretega meestel.

Kas peenisepumbad töötavad?

Jah, paljud kogevad kohest ajutist pikkust ja jämedust ja see teeb peenisepumbast ideaalse lelu, mida kasutada eelmängu ajal ja mille tulemusi tunnevad märgatavalt mõlemad partnerid, kui tegemiseks läheb. Tavapärase peenisepumba kasud sellisel moel kasutamisel on lühiajalised, aga et näha püsivaid tulemusi, tuleb järgida pühendunult mitmeid kuid kestvaid treeninguid kombinatsioonis venitusteraapiaga.

Kuidas peenisepumbad töötavad?

On kaht tüüpi populaarseid peenisepumpasid ja mõlemad töötavad sarnasel printsiibil, et peenist suurendada:

  • Vaakumpumbad kasutavad õhurõhku, et venitada kudesid, millest peenis moodustub. Pärast peenise pumpa sisestamist pumpa käsipumba abil aeglaselt õhk silindrist välja ning tekkiv vaakum parandab peenise varustust verega, koed peenises venivad ning meheau suureneb.
  • Vee baasil pumbad kasutavad imemise ja sooja vee kombinatsiooni, et kudesid venitada. Vett kasutavad peenisepumbad pakuvad ühtlasemat suurendamist ning vedelike soojusel on rakkudele lõõgastav toime. Vee kasutamisega kaasneb risk vett põrandale ajada, mis teeb nende kasutamise kõige mugavamaks duši all või vannis.
Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

Üksuseid 1-12 - 24'st

Määra kahanevas suunas
Page
lehe kohta