Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel
Peenisepumbad

BATHMATE PEENISEPUMBAD

Peenisepumbad Bathmate

Bathmate on peenisepumpade kaubamärk, mis on loodud selleks, et aidata meestel suurendada erektsiooni, selle tugevust ja kestust. Need pumbad on tuntud oma veepõhise disaini poolest, mis eristab neid traditsioonilistest õhupõhistest pumpadest.

Bathmate pumbad kasutavad hüdroteraapiat, mis tähendab vee kasutamist peenise ümber vaakumrõhu tekitamiseks. Arvatakse, et see veepõhine lähenemine on mugavam ja tõhusam kui õhupõhised pumbad, sest soe vesi toetab vereringet.

Bathmate pakub erinevaid mudeleid erinevatele suurustele ja Bathmate pumbad on lihtsad isegi algajatele. Nendega on kaasas selged juhised.

Bathmate paneb suurt rõhku ohutusele ja mugavusele. Pumbad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on loodud nii, et need sobiksid ergonoomiliselt mehe kehaga, tekitamata ebamugavust või vigastusi. Ohutu kasutamise tagamiseks on oluline, et kasutajad järgiksid tootja juhiseid. Kuigi individuaalsed tulemused võivad erineda, võivad Bathmate pumpade kasutajad kogeda paranenud erektsioonifunktsiooni, suurenenud peenist (ajutiselt), paranenud seksuaalset jõudlust ja enesekindlust magamistoas.

Meditsiinilist: mõned Bathmate'i pumbad on saanud meditsiinitöötajate või meeste seksuaaltervisele spetsialiseerunud organisatsioonide kinnitusi. Siiski on oluline, et kasutajad konsulteeriksid enne peenisepumba kasutamist arstiga, eriti haigusseisundi või muredega.

Kuvamisviis Ruudustik Nimekiri

9 toodet

Määra kahanevas suunas
lehe kohta