Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Täisautomaatne Võimas Autoblow A.I. Masturbaator

219,95 €
Laost otsas
SKU
G9234
Kategooria parim

Toote kirjeldus

Kui otsid parimat mineti simulaatorit, siis ei pea enam kaugemale vaatama. Autoblow A.I. teeb seda paremini kui sinu naine.

Autoblow silikoonvarrukas loob realistliku tunde ja ainus, mis sinu kogemust minetist eristab on selle masturbaatori toores võimekus. See imeb nii kaua, kui soovid tänu tema mootorit jahutavale ventilaatorile, mis pikendab masturbaatori eluiga võrreldes tema varasemate versioonidega kuni üle 500 kasutustunnini. See on loodud kestma.

Autoblow A.I. 10 erineva kogemuse hulka kuulub imemine ainult alaosas (oluline lühematele peenistele) ja režiim, kus imemine toimub ainult ülaosas (ideaalne pikemale varustusele). Ja muidugi on võimalik imemine täies peenise pikkuses. Autoblow A.I. teab, mis on hea. 

Autoblow A.I.-l on uus üleni metallist mootor, mis on 50% vaiksem, aga 3x võimsam kui tema eelkäijal. Autoblow ei vaja patareisid ega laadimist. Ta kasutab voolukallikana seinaadapterit.

Füüsilised omadused

Materjal Realistlik
Struktuur Jäik korpus, Seest pehme
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? Ei ole veekindel

Tehniline info

Funktsioonid Muudetavad kiirused, Kiirused ja mustrid
Juhtimine Nupust

Mõõtmed

Pikkus (cm) 30
Läbimõõt (cm) 20
Põhja kuju Käepide
Ava Tupp

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!
  1. Big Ass Banger
    Big Ass Banger
    99,95 €
  2. Fuck My Cock
    Fuck My Cock
    39,95 €