Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Topelt-Pulsiga Dual Pulsating Probe

99,00 €
Laos
SKU
G6020

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Toote kirjeldus

See lõbus anaalvibraator on mõeldud nii üldiseks kui sealhulgas ka anaalseks mänguks. Eclipse™-i kaugjuhtimispuldiga on selle 12 erinevat funktsiooni, sealhulgas kahepoolsed pulseerivad padjad ja vibratsioonikombinatsioonid, mida juhitakse kas seadmel endal või kaasasoleva juhtmevaba puldiga, mille ulatus on üle 10m. Küll aga pole see selline lelu, mida restoranis kohtingul kanda, sest selle pulseeriv funktsioon on ülimalt intensiivne (ja kuuldav).

See on veekindel (aga mitte kaugjuhtimispult), võimaldades seda kasutada absoluutselt igal pool.

Sellel kahemootorilisel disainil on 12 intensiivset vibratsiooni ja pulsatsiooni funktsiooni. Tipptasemel mälukiip jätkab tööd viimati kasutatud funktsiooniga, nii et kui sa pole üksikasjalik tüüp, ei pea sa isegi kõiki selle sätteid näppima.

Kaasasolev USB-laadija laeb nii seadet kui ka pulti üheaegselt, laadides selle komplekti täis vaid kahe tunniga. Kaasasolevate võimsate mootoritega tühjeneb kahetunnisest seinalaadimisest lelu kõrgel režiimil 50 minutiga ja madalal 80 minutiga.

Füüsilised omadused

Materjal Silikoon
Struktuur Pehme pind
Paindlikkus Paindlik
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? On veekindel

Tehniline info

Toite tüüp USB-laetav aku
Funktsioonid Kiirused ja mustrid
Juhtimine Nupust

Mõõtmed

Pikkus (cm) 10,25
Läbimõõt (cm) 2,5
Põhja kuju Käepide

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!