Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Kas kallim sekslelu on alati parem?

Kas vibraatorite mitmekordne hinnavahe on õigustatud?

Mis vahe on 80-eurosel ja 20-eurosel sekslelul ja kas kallim sekslelu on alati parem?

Internetis osteldes (ja intiimtoodete puhul tihti ka poes kohapeal olles), kui ei saa toote kvaliteeti katsuda ja mõõtmeid oma silmaga näha, võib tulla ette, et on raske aru saada, kas teed oma raha eest parima valiku.

Erinevad tootjad ei ole võimelised tootma sama asja sama hinnaga. Samuti on tootjatel erinevad turunduseelarved. Seetõttu tuleb sageli ette olukordi, kus ühel tootel on erinevad nimed ja hinnad. Sekspood.ee-s oleme võtnud eesmärgiks filtreerida välja kõik kesise ja ülehinnatu ning jätta kaubavalikusse tooted, mille kvaliteet vastab hinnale. See on raske ülesanne, sest mõnikord see eesmärk läheb konflikti poe huviga teenida kasumit. See artikkel aitab sul ära tunda, kus teed hea tehingu ja kus peaksid olema ettevaatlik.

On selge, et hind erineb sõltuvalt toote funktsioonidest, materjalist ja jõuallikast, aga mida teha siis, kui need näitajad on kahel tootel sarnased, aga hind sellegi poolest erinev? Kas kallim toode on sel juhul alati parem valik? Lühike vastus - ei.

Meeste elu selles küsimuses on lihtne. Üldiselt sõltub masturbaatori hind sellest, kui palju kulub materjali konkreetse lelu tootmiseks. Mida raskem on masturbaator (mida rohkem kulub materjali), seda kallim on hind. Mõnikord võib brändinimi hinda kergitada, aga mitte mitmetes kordades, nagu juhtub vibraatorite puhul. Näiteks on Fleshlight brändinimega masturbaatorid hinna-spektrumi kallimas otsas, aga mitte oluliselt kallimad, kui sarnaste mõõtmete ja massiga tooted, mille brändinimi nii tuntud pole. Fleshlightist on kuulnud kõik ja klient, kes ei soovi ostlemisele kaua aega kulutada saab Fleshlighti valides kindla kvaliteedi ja seda mõistliku hinnaga. Kes süveneb, see leiab meie valikust tooteid, mis maksavad vähem, aga pakuvad rohkem.

Vibraatorite hinnad küündivad viimasel ajal 200€-ni. Kas sarnase või parema lelu saab ka 50€-ga? - Absoluutselt

Naiste elu siinkohal on tehtud palju raskemaks. On naiste lelude brände, kes kulutavad pööraseid summasid turundusele, nii sotsiaalmeedias kui ajakirjades - miski, mida meeste sekslelude puhul sellises mahus kindlasti ei näe - ja need reklaamikulud võtab lõpuks enda kanda pahaaimamatu tarbija, kes selle ülehinnatud vibraatori ostab. Nende vibraatorite hinnad küündivad viimasel ajal 200€-ni. Kas sarnase või parema lelu saab ka 50€-ga? - Absoluutselt.

Näiteks mõni aasta tagasi oli juhtum, kus üks tuntud vibraatorite bränd saatis oma edasimüüjatele kirja, milles põhjendati üleöist hindade ligi kahekordistumist sooviga olla vibraatorite turul teistest erinev ja väljapaistev. Letihinnad kahekordistusid samamoodi ja nüüd nad ongi erinevad - aga mitte kvaliteedi, vaid hinna poolest... Samaväärse soodsama vibraatori saab vaid murdosaga selle kalli vibraatori hinnast. Seega, kuhu läheb su raha, kui ostad selle kalli brändi? - Nad on väga populaarsed sotsiaalmeedias, aga see nõuab kulutust. Kuigi nad toodavad kvaliteetseid vibraatoreid, siis suurim põhjus, miks neist räägitakse seisneb selles, et selle eest on hästi makstud, et neist palju räägitaks.

Üks parimaid osasid meie töös on see, kui klient pöördub küsimusega toote kohta ja meil on pakkuda sellele tootele parem või soodsam alternatiiv. Vibraatorite kategooria puhul tähendab see sageli Satisfyeri toodete soovitamist.

Aga see pole sisuturundusartikkel Satisfyerile. Järgmine samm säästu suunas ja seda ilma kvaliteeti ohverdamata on bränd nimega PrettyLove. Sellel nimel on inglise keeles võõras kõla ja see on ilmselt välja mõeldud kellegi poolt, kelle emakeel on hiina keel. See tähendab, et nad ei saa lääne kliendilt küsida oma toote eest sama kõrget hinda nagu teised, parema nimega brändid. Toote ja materjalide kvaliteet aga ei ole sealjuures teistest sugugi halvem.

Isegi suurema säästu ilma kvaliteeti ohverdamata teed valides ilma brändita toote, sest Sekspood.ee-s ei saa sa ka seda teed minnes eksida. Meie eesmärk on eemaldada tootevalikust kõik mudelid, mille puhul märkame normaalsest rohkem tagastusi. Tooteid, mille kvaliteet ei ole kliendile rahuldav leidub meie poes harva ja lühikest aega. Meie tootevalikust valides on tõenäosus saada praaktoode brändita toote puhul sama väike nagu tuntud brändiga toote puhul ja kui see juhtub, oled alati kaitstud, sest meie klienditugi aitab sul selle tagastada ja asendada parema tootega.