Kaup käes 2 tunniga! Loe lisaks...

Kas kallim sekslelu on alati parem?

Kas vibraatorite mitmekordne hinnavahe on õigustatud?

Mis vahe on 80-eurosel ja 20-eurosel sekslelul ja kas kallim sekslelu on alati parem?

Internetis osteldes (ja intiimtoodete puhul tihti ka poes kohapeal olles), kui ei saa toote kvaliteeti katsuda ja mõõtmeid oma silmaga näha võib tulla ette, et on raske aru saada, kas teed oma rahaga parima valiku. Erinevad tootjad ei ole võimelised tootma sama asja sama hinnaga. Samuti on tootjatel erinevad turunduseelarved. Sekspood.ee-s oleme võtnud eesmärgiks filtreerida välja kõik kesise ja ülehinnatu ning jätta kaubavalikusse tooted, mille kvaliteet vastab hinnale. See on raske ülesanne, sest sageli see eesmärk läheb konflikti ettevõtte huviga teenida kasumit. See artikkel aitab sul ära tunda, kus teed hea tehingu ja kus peaksid olema ettevaatlik.

On selge, et hind erineb sõltuvalt toote funktsioonidest, materjalist ja jõuallikast, aga mida teha siis, kui need näitajad on kahel tootel sarnased, aga hind sellegi poolest erinev? Kas kallim toode on sel juhul alati parem valik? Lühike vastus - ei.

Meeste elu selles küsimuses on lihtne. Üldiselt sõltub masturbaatori hind sellest, kui palju kulub materjali konkreetse lelu tootmiseks. Mida raskem on masturbaator, seda kallim on hind. Mõnikord võib brändinimi hinda kergitada, aga mitte mitmetes kordades, nagu juhtub vibraatorite puhul. Näiteks on Fleshlight brändinimega masturbaatorid hinna-spektrumi kallimas otsas, aga mitte oluliselt kallimad, kui sarnaste mõõtmete ja massiga tooted, mille brändinimi nii tuntud pole. Fleshlightist on kuulnud kõik ja klient, kes ei soovi ostlemisele kaua aega kulutada saab Fleshlighti valides kindla kvaliteedi ja seda mõistliku hinnaga. Kes süveneb, see leiab meie valikust tooteid, mis maksavad vähem, aga pakuvad rohkem.

Vibraatorite hinnad küündivad viimasel ajal 200€-ni. Kas sarnase või parema lelu saab ka 50€-ga? - Absoluutselt

Naiste elu siinkohal on tehtud palju raskemaks. On naiste lelude brände, kes kulutavad pööraseid summasid turundusele, nii sotsiaalmeedias kui ajakirjades - miski, mida meeste sekslelude puhul sellises mahus kindlasti ei näe - ja need reklaamikulud võtab lõpuks enda kanda pahaaimamatu tarbija, kes selle ülehinnatud vibraatori ostab. Nende vibraatorite hinnad küündivad viimasel ajal 200€-ni. Kas sarnase või parema lelu saab ka 50€-ga? - Absoluutselt.

Näiteks mõni aasta tagasi oli juhtum, kus LELO vibraatorite bränd saatis oma edasimüüjatele kirja, milles põhjendati üleöist hindade ligi kahekordistumist sooviga olla vibraatorite turul teistest erinev ja väljapaistev. Letihinnad kahekordistusid samamoodi ja nüüd nad ongi erinevad - hinna poolest... Samaväärse Satisfyeri saab vaid murdosaga LELO hinnast ja Satisfyer tuleb tugevamas ja ilusamas pakendis. Seega, kuhu läheb su raha, kui ostad LELO? - Nad on väga populaarsed sotsiaalmeedias, aga see nõuab kulutust. Kuigi nad toodavad kvaliteetseid tooteid, siis suurim põhjus, miks neist räägitakse on selles, et selle eest on hästi makstud, et neist palju räägitaks.

KUI KLIENT KÜSIB LELO KOHTA, RÄÄGIN MINA SATISFYERIST.

Üks parimaid osasid minu tööst klienditeenindajana on see, kui klient pöördub minu poole küsimusega toote kohta ja ma tean pakkuda sellele tootele paremat ja/või soodsamat alternatiivi. Kui klient küsib LELO kohta, tutvustan mina talle Satisfyerit.

Aga see pole sisuturundusartikkel Satisfyerile. Järgmine samm säästu suunas ja seda ilma kvaliteeti ohverdamata on bränd nimega PrettyLove. Sellel nimel on inglise keeles võõras kõla ja see on ilmselt välja mõeldud kellegi poolt, kelle emakeel on hiina keel. See tähendab, et nad ei saa lääne kliendilt küsida oma toote eest sama kõrget hinda nagu teised, parema nimega brändid. Toote ja materjalide kvaliteet aga ei ole sealjuures teistest sugugi halvem. Tihti meie poest leitud ilma brändita toode on samuti PrettyLove toode, mille nime oleme otsustanud välja jätta, et mitte jätta muljet justkui toode oleks ebakvaliteetne, kui see seda pole.

Ja kui tahad oma ostuga tõsiselt säästa, siis vali sootuks ilma brändita toode. Sekspood.ee-s ei saa sa eksida. Oleme eemaldanud tootevalikust kõik ilma brändita mudelid, mille puhul oleme märganud normaalsest rohkem tagastusi. Meie toodete seast valides on tõenäosus saada praaktoode brändita toote puhul sama väike nagu tuntud brändi puhul. Kui juhtub, et oledki üks õnnetutest, kes saab halva toote, siis asendame selle, aga erinevalt brändiga tootest käib protsess kiiremini, sest puudub brändi seatud garantiikord, mida järgida.