Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Kõrgekvaliteediline Masturbaator Tenga Flip Zero

129,95 €
Laos
SKU
G7881

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine
Hinnaklassi parim

Toote kirjeldus

Kui valid masturbaatorit ja tahad midagi, mis ei imiteeri "päris asja", vaid on parem veel, siis jaapanlased on tänaseks selle eest hoolitsenud. See on Tenga Flip Zero ja see paneb emakese looduse kahvatuma. Masturbaatori pehme sisemus ja tekstuurid pakuvad ulmelist tunnet, ilma üleliigselt stimuleerimata. Libedaim materjal, mida leida võib imeb riista endasse ja libiseb ilma libestit lekkimata. Masturbaatori pigistamine külgedelt suurendab vaakumit veelgi. Kuna õhk väljub ühesuunalisest klapist, siis jääb vaakum püsima kuni järgmise sisenemiseni.

Masturbaatori lihtne avatavus aitab teda igal kasutusel tervenisti libestada ja pärast igat kasutust hügieenilisena hoiustada.

Parimatel materjalidel ja Tenga uusimal tehnoloogial põhinev masturbaator tagab lekkimiskindla tihendi sisenemisavas ja tekitab täiusliku vaakumi.

Füüsilised omadused

Materjal TPE
Struktuur Jäik korpus, Seest pehme
Tekstuur Tekstuuriga
Veekindel? On veekindel

Mõõtmed

Pikkus (cm) 17,5
Läbimõõt (cm) 6,8
Ava Diskreetne

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!