Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Kuidas osta vibraatorit

Kuidas valida endale või kallimale õige vibraator


vibraatori ost


Kuna tänapäeval on vibraatorite valik niivõrd lai, siis võib olla raske leida endale see õige. Eriti veel, kui pole suurt varasemat kogemust sekslelude maailmas. Kuid pelgalt asjaolu, et oled lugemas seda artiklit paneb sind kingadesse, kus tahaks olla iga elukogenud vibraatorisõber, sest sind ootab ees teekond, millel on palju avastamisrõõmu. Selle artikliga aitame sul teha õigeid valikud, et iga sinu uue avastusega kindlasti rõõm ka kaasneks.

On tõsilugu, et kõik elus, mis on hea, väärib vähemalt korra proovimist, aga siin on viis peamist vibraatorite kategooriat, mis peaksid olema esindatud iga sübariitse naise öökapis. Ja lisaks väike soovitus hoolivatele partneritele ja sõpradele, kes soovivad naisterahvale midagi head kinkida.

1. Õhkstimulaatorid

Õige õhkstimulaatori leidmise võti peitub õige huuliku valimises, mis sobib kasutaja kehaga. Nagu nimi reedab, siis seda sorti vibraatorid ei edasta vibratsiooni läbi otsese kontakti, vaid teevad seda läbi rõhulainete õhus. Selleks, et rõhulained saaksid tekkida, peab vibraator isoleerima kliitori ülejäänud atmosfäärist oma huulikuga. Kui huulik sobib kandja kehaga, siis imeb ja puhub vibraator kliitorit vaakumis, pakkudes kõige intensiivsemaid naudinguid, viies orgasmini sageli vaid loetud sekunditega. Kui ostad õhkstimulaatorit, vaata huulikut ja püüa mõelda, kas see istub sulle. See on väga individuaalne valik, mille puhul kallim toode ei ole ilmtingimata parem. Unusta värv ja esteetika. Kui oled ebakindel, vali igaks juhuks laiem huulik – need sobivad kõige laiemale hulgale kasutajatest.

õhkstimulaator
rabbitvibraator

2. Räbbitvibraatorid

Aegumatu klassika aastast 1995. Kõige kaunim asi räbbitvibraatorite juures on see, et nendega ei saa eksida, sest kellele ei meeldiks üheaegne massaaž seest ja kliitoril? Tark ostleja jällegi jätab värvi teisejärguliseks prioriteediks ja vaatab vibraatori kliitorit kallistavat osa. Kõige populaarsem vorm on kahtlemata jänkukõrvad, millest vibraatori nimi tuleneb. Need kallistavad kliitorit mõlemalt poolt ja nende vibratsioon viib kasutaja naudingute tippu mängleva kergusega. Järgmise taseme naudingu otsija valib Satisfyer Pro + G-Spot Rabbiti, mille kliitorivibraatorit asendab õhkstimulaator... sula või ära 🥴

eesnäärme vibraator

3. Anaalvibraatorid

Anaalvibraatorid on lõbusad nii naistele kui meestele, aga kindlasti rohkem eesnäärme omanikele, kellel teatavasti õnnestub saavutada orgasme pelgalt selle õrna punkti stimuleerimisest. Mõned eelistavad intensiivset masseerimist, teised saavutavad võimsamaid orgasme lubades teha kogu töö sekslelul. Kui oled kunagi mõtisklenud, kuidas tunduks õhkstimulaator g-punktil või eesnäärmel, siis Dual Pulsating Probe on lähim kogemus sellele. Mõtle sellest kui õhkstimulaatorist, aga ilma huulikuta. Iga õhkstimulaatori sisimas on samasugune pulseeriv element, mis tekitab rõhku-vaakumit huulikusiseses õhus. Dual Pulsating Probe aga edastab selle pulsi otsese kontaktiga kandja mõnupunkti.

4. G-Punkti vibraator

Me ei pannud seda punkti esimesele kohale, sest g-punkti teema on saanud kõikjal laialdast kõlapinda. Paljud naised pole kogenud g-punkti orgasmi ja jätaksid lugemise vahele, sest sisu tundub tuttav. Tõde on aga see, et g-punkti orgasm on intensiivseimaid elamusi, mida naine elus kogeda saab. Ja me ei saa jätta välja tõde lihtsalt selle pärast, et see teema pole turunduslikus mõistes päevakohane. See teema vääriks esimest kohta. Kes teab, see teab... Kes ei tea, see valib endale hea kurviga vibraatori või dildo ja harjutab (parem on valida silikoonist lelu, mis on sile, pehme ent piisavalt jäik, et olla ülesande kõrgusel). G-punkti orgasm on harjutamise küsimus, see on lõbus ja see on 100% seda väärt.

g-punkti vibraator

5. Wand Vibraator

Wand-stiilis vibraatorid säravad oma toore jõu ja võimsuse poolest. Kui õhkstimulaator edastab väga intensiivset vibratsiooni ühte punkti, siis wand-vibraator on selle kõrval nagu maavärin. Orgasmi saavutamiseks on vaja, et kliitor oleks stimulatsioonile tundlik. Tundlikkus võib odavamate vibraatorite sääsepinina tüüpi vibratsioonide puhul kiiresti kaduda. Enamik wand-vibraatoreid aga on võimelised tekitama väga "sügavaid" vibratsioone, mis võrreldes odava vibraatori torkiva tundega tunduvad jõulised ja pehmed. See sügav vibratsioon laseb kauem mängida ja ei võta ära tundlikkust, mida vajad orgasmi saavutamiseks.

Wand-vibraatorid on ka suurepärased kahekesi kasutamiseks. Kui õhkstimulaatorit on seksi ajal paigal hoida praktiliselt võimatu, siis wand-vibraatori kasutamine on lausa lust ja vibratsioon on piisavalt tugev, et seda tunneb ka partner.

wand vibraator

Kuidas kinkida vibraatorit

Iga vibraator on hea kingitus, aga mõned on paremad kui teised. Esimene asi, mida mehena võid mõelda on see, et sa mingil juhul ei kingiks midagi, mis on sinust parem. Muretsemiseks aga pole põhjust. Vibraator ei suuda kunagi asendada seda, kuidas sa paned naist tundma emotsionaalselt ja see on alati parim kingitus, mille teha saad (proovi vahelduseks näiteks massaaži). Kui rääkida konkreetselt teemal sinu peenis vs vibraator, siis pole samuti põhjust muretsemiseks – kõik on sinust parem. Seega ära hoia tagasi – kingi talle parim, ta väärib seda.

Su parim valik on õhkstimulaator. Need on viisakad ja tulevad pea eranditult ka viisakas pakendis, mis teevad nad sobilikuks kingituseks ka tagasihoidlikematele naistele. Ja kõikidest õhkstimulaatoritest teeb parimaks kingituseks Satisfyer Penguini see, et tal on teistest laiem silikoonhuulik, mis sobib enamike naiste kehadega.

vibraator kingitus