Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Liigutatava Eesnahaga King Cock 7 inch Uncut Cock

39,95 €
Laost otsas
SKU
G5204
Mitmekihiline

Toote kirjeldus

Kõik lõikamata riistad pole võrdsed! See King Cock täidab sinu fantaasiad elutruu liigutatava eesnahaga, mis libiseb tagasi – nagu tõeline lõikamata riist! Nagu kõikidel King Cockidel, on ka Uncut seeria dildo puhul pööratud tähelepanu detailidele, mis teeb neist dildodest maailma kõige realistlikumad ja elutruumad riistad! Painduv vars ja eesnahk on peenelt käsitsi valmistatud, et pakkuda uskumatult stimuleerivaid aistinguid. Võimas iminapa alus kleepub peaaegu iga tasase pinna külge ja muudab kõikidele strapon rakmetele ühilduvaks.

Füüsilised omadused

Materjal TPE
Struktuur Üleni pehme, Väga pehme pind
Paindlikkus Paindlik
Tekstuur Tekstuuriga
Veekindel? On veekindel

Mõõtmed

Pikkus (cm) 19
Sisestatav Pikkus (cm) 17,8
Läbimõõt (cm) 4,5
Ümbermõõt 14,2
Põhja kuju Iminapaga

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!