Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Peenise Venitusaparaat Peenise Püsivaks Suurendamiseks

29,95 €
Laos
SKU
G5955

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Toote kirjeldus

Peenise venitamine on ainus kliiniliselt tõestatud, teadusel põhinev meetod peenise suurendamiseks. Igapäevane peenise õrn ja järjekindel venitamine stimuleerib kudede jagunemist ja kasvu, mille tulemuseks on pikenemine ja paksenemine, mis kestab püsivalt.

Kui peenis pikeneb, siis see ka sirgeneb, mis tähendab, et peenise venitusaparaat sobib ka peenise kõveruse korrigeerimiseks meestele, kes on sündinud keskmisest kõverama peenisega või kes kannatavad Peyronie tõve käes.

Peenise suurendamine toob rahulolu magamistoas ja enesekindluse riietusruumides. Sageli küsitakse naistelt, kas peenise suurus loeb ja sageli põigatakse küsimusest kõrvale ja vastatakse, et loevad hoopis oskused. See on absoluutne tõde, et oskused loevad, aga kui me vaatame kasvõi enda poe tootestatistikast, millises mõõdus dildosid ja vibraatoreid kliendid eelistavad, siis pole küsimust.

See peenise suurendamise komplekt sisaldab kõike esmavajalikku, mida vajad rahuldavate tulemuse saavutamiseks, et pooleaastase treeninguga nautida elu märgatavalt suurema peenisega. See ei saa olema lihtne ja see ei saa olema mugav, aga kes tõesti tahab, see saab soovitud tulemused.

See komplekt on odavam alternatiiv teistele tuntud brändidele, kes pakuvad kasutajatele raha-tagasi garantiid, kui nende kava jälgimine ei too tulemusi. Selle komplekti tootja sellist garantiid ei paku. Küll aga ei muuda sellise garantii olemasolu teadust ning see komplekt võimaldab peenist suurendada samal meetodil nagu kallimad peenise venituskomplektid, aga väiksema investeeringuga.

Füüsilised omadused

Materjal ABS plastik, Metall

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!