Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel Alati diskreetsed pakid Tasuta saatmine üle 50€ ostudel

Puldist Juhitav Vibraator - Roosa

18,95 €
Laos
SKU
G8522

Otsid paindlikke ja intressivabu makseid?

Tasu 3 võrdse osana. Ilma ühegi lisakuluta.

Lihtsalt maksa hiljem, 3 kuu jooksul!

  • Kiire ja mugav vormistamine
  • 0% intress. 0€ lisakulu
  • Tasuta ennetähtaegne tasumine

Tellides praegu on meil võimalik see toode lähetada: Täna

Toote kirjeldus

Koori selle puldist juhitava vibreeriva muna abil enda jaoks lahti uute naudingute maailm ja avasta selles võimas mänguasi, millel on nautimiseks 20 vibratsioonikiirust ja -mustrit. Kasuta diskreetset kaugjuhtimispulti, et mängida üksi või koos partneriga magamistoas või väljaspool kodu.

Kahe AAA patarei toimel töötava sekslelu sile pind on loodud libisema ja mugavalt sees istuma, pakkudes vibratsiooni sinu sisemistele magusatele punktidele. Kui mänguaeg on möödas, kasuta muna hõlpsaks eemaldamiseks tema aasa.

 

TÄHELEPANU!

Muna korrektseks kasutamiseks sisesta patareid sellesse vastavalt pesadel märgitud pluss- ja miinusmärkidele. Seejärel käivitub muna puldist (puldi patareid on juba tootega kaasas ja puldis sees). Kui muna hakkab tööle ilma puldi käsuta, on patareid munas valet pidi. Muna peab hakkama tööle alles puldi parempoolset noolt klõpsates.

Füüsilised omadused

Materjal Mattviimistlusega ABS
Struktuur Üleni jäik
Paindlikkus Ei paindu
Tekstuur Tekstuurita
Veekindel? On veekindel

Tehniline info

Toite tüüp Patareid
Funktsioonid Kiirused ja mustrid
Juhtimine Juhtmevaba puldiga
Toide AAA patareid

Mõõtmed

Pikkus (cm) 7,4
Sisestatav Pikkus (cm) 7,4
Läbimõõt (cm) 3,2
Ümbermõõt 10

 Transport

Toimetame kauba kliendile Omniva või Itella pakiautomaadis üle Eesti ning kulleriga rahvusvaheliselt. Pakiautomaadi tarne on kiire ja kaubad jõuavad kliendini tavaliselt juba järgmiseks tööpäevaks. Valides pakiautomaadi saab klient jääda soovi korral ka täiesti anonüümseks, kasutades tellimuse vormistamisel välja mõeldud nime ja andmeid. Välja mõeldud andmete puhul tuleb arvestada, et pakiautomaadi uksekoodi saamiseks on vaja kasutada õiget emaili aadressi või telefoninumbrit. Uksekood saadetakse nii emailile kui ka telefoninumbrile. Järgnevas tabelis on tarneajad ja hinnad, mis kehtivad Eestis:

Teenus Tavapärane tarneaeg Hind
Omniva pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Itella pakiautomaadid Üks tööpäev 2,8€
Kuller Üks tööpäev 7€

 Maksmine

Pakume makseviisidena pangalingimakseid kõikidest Eestis tegutsevatest pankadest, maksmist arve alusel mistahes riigi pangast, Paypali makseid, krediitkaardi makseid (Paypali vahendusel) ja krüptomakseid mis on ideaalne neile, kes soovivad täielikku anonüümsust.

 Tagastamine

Tagastada on võimalik vaid intiimtooteid, mis on avamata pakendis. Kui toote pakendi turvalint või kile on lõhutud või see puudub, siis toodet tagastada pole võimalik. Tagastamise soovist palume anda teada üldmeilile. Kuna meetod kauba tagastamiseks sõltub valitud tarneteenuse pakkujast ja kliendi võimalustest, siis nõustame igat tagastust eraldi, et leida parim viis.

Leidsime veel tooteid, mis võivad teile meeldida!